Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év fölötti srácok/férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év fölötti srácok/férfiak! Ti hogy álltok a szexhez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt és kezdenek ellaposodni a dolgok. Szeretjük egymást, de olykor türelmetlenebbek vagyunk a másikkal szemben.

Ő kevésbé figyel rám mostanában, nem kedveskedik, ha véleménye van, azt olyan erélyesen közli, hogy leesik az állam. Ellenben azt elvárná, hogy szex legyen rendszeresen.

Képtelen megérteni, hogy ahhoz, hogy én élvezzem vele a szexet, esetleg még kezdeményezzek is, elvárnék cserébe valamit. (mondjuk több figyelmet)

Ti hogy vagytok ezzel? Nálatok él a valamit valamiért elv?



2013. ápr. 26. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hogy ideje lenne már... xd
2013. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha velem valaki köcsögösködik, és bunkózik, akkor érzelmi alapon ugye megbánt, és hát akkor valahogy szexelni sincs hozzá gusztusom.

Szóval közöld ezt vele. Mármint ha így érzed.

Tehát ezt hiába várja el, mert habár megteheted, de ez szerintem önmagad alázása, mert így munka lesz az egész szexuális életetek.

2013. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Nálatok él a valamit valamiért elv?2


Nem. mi önzetlenül szeretjük egymást.

2013. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az önzetlen szerelem is bizonyos kölcsönösségről szól, tehát erre is abszolút igaz a "valamit valamiért" kijelentés az én felfogásom szerint.


Egyébként igen. Én szívesen szexelnék vele, de már csak egy bábunak érzem magamat, aki jól jön akkor, ha előtörnek a férfiúi igények, utána 1-2 napra el lehet felejteni. Nekem igazából ez fáj. Akkor közeledik, ha akar valamit, én meg már válaszreakcióként azonnal elutasítom, mert nekem ez így nem megy. Elmondtam neki az érveimet, nem érti meg.

Szerinte ha erre nem vagyok hajlandó, már nem szeretem igazán. Szerintem, ha nem érti meg, hogy nekem ehhez komolyabb érzelmekre van szükségem, akkor ő nem szeret már igazán engem...

2013. ápr. 26. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként más feszkó nincs a párod életébe, vagy az életetekbe?

Munkahely, bármi, amit esetleg haza hoz.

Mert ha nem, akkor szerintem elgondolkodhatnál a folytatáson...

2013. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szakdolgozatot írt, ezalatt meg is értettem, hogy feszült volt. Nem bírja valami jól, ha időpontokhoz van kötve. Viszont kb 2-3 hete befejezte, jelenleg nem tudok semmiről, ami miatt ilyennek kellene lennie velem.

A folytatáson nagyon is sokat gondolkodom, csak sajnos túlzottan szeretem ahhoz, hogy pontot tegyek a végére.

2013. ápr. 26. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
látom nem tudod mit jelent az "önzetlen" szó...
2013. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval számodra azt jelenti az önzetlen szerelem, hogy te szívedet lelkedet beleteszed egy kapcsolatba, mindent megadnál érte, a fél karodat neki adnád, ha kellene, ha kér valamit azonnal ugrasz stb. és ezért cserébe az sem érdekel, ha tojik a fejedre, ugráltat, hanyagol, nem érdekled... Ha kinyitom a számat, hogy az önzetlen szeretetemért cserébe én is szeretnék valamit, mert nem vagyok boldog így, akkor már nem is vagyok önzetlen igaz? Akkor hogy is van ez?
2013. ápr. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!