Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha 23 éves srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha 23 éves srácként éretlen vagyok a szexhez?

Figyelt kérdés

Nem tudnék úgy se kielégíteni senkit sem, valamint pszichésen és lelkileg se állok készen. Nem is tudnám szerintem megbecsülni a lányt és értékelni a helyzetet.

F/23


2018. júl. 22. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Baj. Mindez, amit írtál, elég baj.
2018. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan veszed?

19L

2018. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak érzem.
2018. júl. 22. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit tudnál pontosítsni? És szűz vagy még?
2018. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok, Úgy gondolom, hogy hamar elmennék. Valamint bunkó is vagyok... Bár eddig még nem mondták, nem is mutatom ki... Ha véletlen megismerkedem egy szimpatikus lánnyal, akkor a beszélgetés során tök illedelmes, udvarias vagyok vele. Még véletlenül sem vagyok tapintatlan. A szex témát pedig kerülni szoktam. De! Itt jön a lényeg: egyből arra kezdek el gondolni, hogy így meg úgy gerincre vágnám, tele élvezném és hasonlók, de kb. képtelen lennék ezt a mozdulat sort véghez vinni, meg hiába ismerkedem, szexre nincs esélyem. Inkább úgy fogalmaznék, hogy belül vagyok egy szexista bunkó. Ilyenkor nagyon szégyenlem is magam. Olyan vagyok, mint egy kamasz.... Lényegében ezért tartom magam éretlenek.
2018. júl. 22. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Bajnak baj. Vagyis nekem nem, de neked fog gondokat okozni a jövőben, ha ilyen leszel.


Az viszont már egy pozitív dolog, hogy felismerted, hogy gond van, és hogy mi a gond. A következő lépés lehetne mondjuk az, hogy megpróbálsz tudatosan dolgozni magadon.

2018. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket olvasva sajnálom a szexológusokat. Nekem fogalmam nem lenne, mit válaszoljak, mit tanácsoljak!


47 éves négygyerekes férfiként nekem máig sokat jár a fejemben a szex. Meglátok egy jó nőt, azonnal beugrik, mit művelnék vele. Sokszor a helyzet teremtette szituációkba is beleképzelem. Pl. nemrég, nyaralásnál a nagyon szép takarítócsajt elképzeltem, amint porszívózás közben lehajol én pedig beküldöm neki... Néha elképzelem, hogy odajön hozzám egy-egy szép nő és kéri, vágjam gerincre, élvezzek bele.

Ezen vad szexuális késztetések ellenére soha nem voltam durva egy nővel sem. Viszont, ha kellően tüzes volt a partnerem is, akkor adtam neki, ahogy a csövön kifért. :-) Nejem szokta említeni: Mi a baj a gyors szexel? - Semmi! Abban az esetben, ha a nőnek is erre van épp hangulata és nem ez jellemzi az intim kapcsolatukat. Mi a gond avval, ha a férfi bikaként rá akarja vetni magát? Semmi! Abban az esetben, ha a nőnek is erre van épp hangulata és nem ez jellemzi az intim kapcsolatukat.


Nem tudom elképzelni, milyen lehet 23 évesen szűznek lenni. Tehát, nem tudnék tanácsot adni.

Nem is tudom behatárolni, mikor volt az első kapcsolatom lánnyal. A fiú-lány viszonyt, majd a szexualitást én fokozatosan éltem meg. Már óvodában is voltam szerelmes. Annyira egymásba habarodtunk, hogy a kislány nem volt hajlandó oviba menni, amikor én betegség miatt hiányoztam. Lánybarátaim szintén mindig voltak. Kiskoromtól fogva együtt játszottam fiúkkal, lányokkal egyaránt. Persze voltak, fiús és lányos játékok, de nagyon sok esetben együtt töltöttük az időt. Kamaszon is együtt lógtunk, együtt mentünk moziba, strandra. Az egyik szomszéd lánnyal, aki osztálytársam is volt együtt tanultunk délutánonként matekot, magyart, történelmet, fizikát, biológiát, csókolózást, ölelkezést, kamasz szerelmet. ;-)

Középiskolásként új társaságba kerültünk, új batárok, új barátnők jöttek. Persze a régieket sem kerültük, csak néhányan lemorzsolódtak, elsodorta őket a sors.

Egyik lánnyal átéltem életem első kézzel történő szexuális élményét, majd egy másikkal a franciázást. Időközben megismerkedtem egy pár évvel idősebb csajjal, akivel minden megtapasztaltam. Időközben bevonultam katonának. Viszonyunk kibírta a 1,5 évet, amikor csak lehetett együtt töltöttük a kimenőket. Mikor leszereltem, elhagyott. Jött egy lány, aki úgy elcsavarta a fejem, hogy feleségül is vettem.

Négy gyerekem van, de nem tudnék tanácsot adni a kérdezőnek, hiszen mindegyik hozzám hasonlóan fokozatosan éli meg a fiú-lány viszonyt. Kettő csemetém fiatal felnőtt, nekik már párjuk van. A két kisebb általánosba jár, de mindkettőnek van ellenkező nemű barátja, akivel szoros a kapcsolatuk.

Szülőként a szexuális felvilágosítást szintén fokozatosan adagoljuk nejemmel, mindegyik csemetét a korának megfelelő információkkal látjuk el. Ahogy a mi szüleink is nyitottan, őszintén beszéltek velünk az intim kérdésekről, úgy mi is próbálunk a legmegfelelőbben segíteni gyermekeinknek az egészséges fejlődésükben.

2018. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!