Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretik a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a pasik szopás közben megcsókolni a lányt?

Figyelt kérdés
Több pasitól hallottam már, hogy nem szeret csókolózni a lánnyal ha az szopja, pedig még el sem élvezett a szájába, de akkor sem hajlandó utána a csókra. Mitől függ, hogy megcsókoljátoke a nő száját orál közben?

2018. aug. 2. 19:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem azért van ezzel bajom mert homofob vagyok , igen hát sajnálom.. És mikor ilyet csinálna velem egy lány valahogy hiába hogy az én muszeremtol olyan a szája csak arra gondolok hogy egy faroktol és akkor már abból meg egyenesen arra gondolok lehetne más farka is ebből meg az jön hogy akkor ez olyan mintha más a számhoz kenné a farkát, na ezután rosszul leszek. Ezért nem engedem neki, egyszer megprobalta mondtam nem, nem értette, aztán gondoltam majd én is beprobalkozom, konkrétan az ágyról lökött le hogy meg ne csokoljam nyalas után, ezután miről is beszelunk
2018. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!