Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretik a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a pasik szopás közben megcsókolni a lányt?

Figyelt kérdés
Több pasitól hallottam már, hogy nem szeret csókolózni a lánnyal ha az szopja, pedig még el sem élvezett a szájába, de akkor sem hajlandó utána a csókra. Mitől függ, hogy megcsókoljátoke a nő száját orál közben?

2018. aug. 2. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretem, szerintem rohadt izgató felváltva szop@tni és csókolni.
2018. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Hat kozbe nem szeretik mert akkor olyan hajlekonynak kene lenni hogy sajat magat is le tudja szopni. De amugy meg elotte utana siman vagy ha feljon levegoert
2018. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Szopás közben azért nem, mert egyrészt nem érem el, másrészt nem fogom a saját dörrentőm nyalogatni.
2018. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sosem volt ilyesféle problémám.

33/F

2018. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Én imádom úgy csókolni
2018. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt még ilyen gondom. Senkit nem zavart még, hogy "kukis" szájjal csókolóztam velük. :) Ha zavarná, csalódnék benne.
2018. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom vele, sőt azt is imádom mikor nyalok és a jó lucskos szaftos szájjal smárolunk.
2018. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem hallottam. Én kifejezetten szeretem.
2018. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem így viselkedni elég megalázó a nőre nézve. Mintha olyasmit várna el tőle a pasi, amit ő maga is undorítónak tart.
2018. aug. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nemtudom, nekem a sperma durván fetish.... én kifejezetten akarnám hogy szopás után smároljunk, főleg ha elélveztem a csaj szájába vagy arcára mind1 de engem a saját cuccom inkább vonz még jobban mint taszít, nem is érte, saját magából jön ki mi azzal a baj?

Bár én kb. Bármiben benne lennék ilyen téren

2018. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!