Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Van köztetek olyan, aki undorodott a szextől menstruáció alatt, de legyőzte ezt az undort, azóta pedig aktívan éli akkor is a nemi életét, ha a partner épp vérzik ott?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert van egy srác, akivel alakul köztünk valami.. Mondta, hogy ő nem vállalná be semmi pénzért menstruáció alatt, én viszont akkor élek-halok érte, és úgy érzem, ez hosszútávon problémát jelentene nekünk.
2018. júl. 25. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Akkor inkább velem dugj, engem nem zavarna egyáltalán.
2018. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért mondja, mert nem szeretett még senkit igazán. Normális esetben, ha 2 ember önzetlenül szereti egymást, akkor semmi nem undorító.
2018. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nézegetnie. Közvetlenül fürdés után leterítetek egy törölközőt, előkészítetek egy csomag zsebkendőt, leoltjátok a villanyt, és mehet is. Érdemes nem túl sokáig húzni, és folyton pózt váltani, ha attól féltek, hogy összekentek valamit. Utána mindenki lezuhanyzik, és kész. Ha sikerül elvonatkoztatni a vértől (könnyebb, ha nem látja), sokkal élvezetesebb, mert ilyenkor jobban csúszik odalent. Kompromisszumos megoldás lehet, ha nem az első 1-2 napon csináljátok, hanem később, amikor már nincs Niagara. Így tényleg alig találkozik vérrel. Ha így is mereven elzárkózik, és egyszer sem hajlandó megpróbálni, valószínűleg nem illetek össze eléggé.
2018. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

9 éve vagyunk együtt a párommal, aki írtózik a vértől.

Ebből következik, hogy amikor menstruálok, nincs szex, akkor sem, ha én szeretném. De nyilván ez kölcsönös. Ha szeretem, akkor nem kérek tőle olyat, amiről tudom, hogy undorodik tőle, ahogyan ő sem kérne tőlem semmit, amit én ne tennék meg jó szívvel.

Ha az ember szereti a másikat, akkor azt a pár napot simán ki lehet bírni szerintem szex nélkül. Ha meg nem, akkor esetleg kézzel... ha attól nem undorodik.

2018. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2es: vannak olyan dolgok, amiket az ember akkor se tenne meg, ha szeret valakit..

3as: köszönöm az ötletet!:) vagy esetleg zuhanyzóban is csinálhatjuk... majd felvetem neki hogy így csinálná-e :D

4es: kézzel is undorodik állítólag. mint mondtam, mi még csak alakulóban vagyunk, de félek hogyha kialakul az a szerelem/szeretet, akkor ez gondot fog okozni. nem tudom hogy mi lenne később, és hogy valóban ennyire kell-e paráznom ettől, de inkább a biztosra megyek. :) lehet nálam se jelentene gondot, vagy lehet tudnánk kompromisszumot kötni...

2018. júl. 26. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként olyankor szeretem a legjobban :)
2018. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nyalás kivételével simán vállalható mind a dugás, mind az ujjazás stb.

Menstruáló puncit azért nem nyalnék ki.

2018. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!