Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbáltok olyan dolgokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáltok olyan dolgokat a párotok mellett, amiben ő nem partner?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy jól működik a kapcsolat, nem akarsz szakítani, de kevés a szex és van, amit te kiprobálnál, de ő teljes mértékben elutasítja. Volt már olyan, hogy kipróbáltad mással vagy elnyomod a vágyaidat?

2018. júl. 17. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak próbálnám.
2018. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltam már ki,s most is szeretném ,ha tálalnék hozzá egy laza ,fiatal csajt. 37F
2018. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Nincsenek eltérő szexuàlis igényeink. Ha lenne is valami olyan vàgyam amibe ő sosem menne bele, akkor sem csalnàm meg. Van gerincem. Sosem értettem mièrt kínozzàk magukat és a pàrjukat az emberek. minek van együtt 2 olyan ember akik ilyen téren túlsàgosan különböznek? Azért hogy félrekefélhessenek? Ott lehet hagyni, màst keresni/ mindenki szàmàra nyitott kapcsolatot kezdeni.
2018. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem konnyu olyan partnert talalni akivel minden tokeletesen mukodik.

Szerintem ez gyakoribb problema mint barki is hinne,es sokan lepnek felre ez miatt.

Nem kell alszentnek lenni senkinek,mert barki kerulhet meg ilyen helyzetbe.

2018. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én olyan barátnőt szeretnék akivel mindent lehet. Csoportos szexet is beleértve.

33/F

2018. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Az nem àlszentség ha valaki nem kefél félre. Egyrészt olyan pàrt vàlasztok akivel az alapokon túl a szex is passzol ( az igényeink is). Nekem ez a természetes...Màsrèszt alapból nem az a fajta vagyok aki csal, mert nekem ez nem fér bele az értékrendembe, se magam miatt sem azért mert nem célom megalàzni azt akivel együtt vagyok. Ez nem àlszentsèg csak embersèg.
2018. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen
2018. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem próbálnám ki.

Azért a párom, mert őt szeretem, olyannak amilyen.

Tőle távol áll ami az én vágyam, de ettől vágyak szerintem és igen elfogadom, hogy nem teljesülhet.

De nem is biztos, hogy amit vágyunk az a valóságban is olyan csodás vagy különleges lenne. A valóság más volt már pofára esésem a nagy vágyaimmal.

2018. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mikeXxX ***** válasza:
Dobtam anno a párom emiatt mert ez különben hosszútávon gond lett volna van gerincem ha neki pedig nem jó akkor nem passzolunk össze pedig semmi extra nem volt szerintem benne . 39f
2018. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A 2. leirta és lepontozzátok.

Akkor minek kell feltenni a kérdést.

2018. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!