Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbáltok olyan dolgokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáltok olyan dolgokat a párotok mellett, amiben ő nem partner?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy jól működik a kapcsolat, nem akarsz szakítani, de kevés a szex és van, amit te kiprobálnál, de ő teljes mértékben elutasítja. Volt már olyan, hogy kipróbáltad mással vagy elnyomod a vágyaidat?

2018. júl. 17. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves 10-es,pont ezért nem szeretek válaszolni,,2-es vagyok.
2018. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Itt nagyon sok ember megjátsza magát.

Ha valaki öszintén válaszol valamire,miért kell lepontozni?

2018. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

Tanuljátok már meg. Ezen az oldalon a lepontozás nem a válasz hasznosságán múlik, hanem azon, hogy aki épp olvassa, hasonlóan gondolkodik-e, vagy másképp. Ezért is hülyeség. Engem is lepontoztak, mondván álszent vagyok, csak mert nem kefélek félre (ha arról van szó inkább szakítanék és keresnék mást) igen, még egy rossz kapcsolatban is képes vagyok tisztességes maradni.

Mivel ez valakinek nem tetszett (álszentnek gondolt), nem értett vele egyet, ezért lepontoz. Ennyi. Ugyanezen az elven működik szinte az összes aki használja ezeket a gombokat.

2018. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as

En irtam alszentes hozzaszolast.

De nem en pontoztalak le.

Ezt gondoltam jobb ha tudod..🙂

2018. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól még a többség így működik:) Engem amúgy nem zavar a pontozgatàs.
2018. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!