Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki segitsen legyszi, elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen legyszi, elso szex (? )

Figyelt kérdés

Szoval volt ez a srac, buliban ismertem meg,ittunk valamennyit es felkerultunk a szobaba, es eppen benne lettunk volna a dologba de mindig kicsuszott belolem. Es mivel en meg szuz voltam(vagyok) es nem ereztem fajdalmat valoszinuleg inkabb nem csuszott BE. Sajnos nekem eppen megvolt akkor, o pedig nem volt olyan eszmeletlen kemeny, de azert elegge hogy elmeletben mukodjon a dolog, ezert aza kerded hogy ezek miatt a tenyezok miatt nem tudta korrektul berakni vagy mas gond van es mennem kene egy orvoshoz? :D

Mert ez mar megtrotent egyszer elotte, a korulmenyek ugyanezek voltak csak a srac volt masik. Na meg nyilvan eltelt koztuk egy "kis" ido.

Legyszi ne nezzetek hulyenek :D



2018. júl. 18. 02:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk éppúgy nagyon idegesek az elsőnél, mint te, és az alkohol is rontja az erekciót (nagyon kevés még nem, de amikor már van zsibbadás, akkor nagyon is). Lehet, hogy a mensi is zavarta, szóval érthető.

Józanul kéne legközelebb...

Ráérsz még orvoson gondolkodni.

2018. júl. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
sSzerintem roppant rossz szituációt és körülményeket választottál a szexhez, ez már önmagában garancia a kudarcra. A fiu is ivott, lehet hogy izgult, te meg menstruáltál. Na ezeket mind ki kéne hagyni, és akkor lehet hogy simán működne.
2018. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Gratulálok, ügyes vagy!
2018. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolso koszi,igyekszem :D

A baj az hogy a sracoknak nagyon nem az elso volt :DD

2018. júl. 18. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha már korábbi srácnál is kicsúszott, akkor már nem vagy szűz (hiszen belédhatolt, és nem is mindkinek fáj az első), függetlenül attól, hogy a mostanival mi történt.


Nem nézlek hülyének, de mi lenne, ha normális körülmények között próbálnál szeretkezni? Akkor nem kellene ilyeneken agyalnod. Nem orvosi gond van veled, szimplán nagyon idétlen szitukban próbálkozol.

2018. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Normalis korulmeny az nehezen adodik ugynais jouanul nem megyek bele egyejszakasba, baratom meg nincs, mert a srac sajnos maskik orszagban tartozkodik, a hulye fejemnek meg mas nem kell.(egyelore)
2018. júl. 18. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem minek a egy éjszakázás meg a ivás.

Nem tudsz meglenni nélküle?

Én várom a lehetséges párom még mindig lassan 23 évesen s még mindig szűz vagyok speciel nekem ilyen röpke kalandok se kelletek mert úgyse fogok rá soha emlékezni akkor minek.

Ne csinálj ilyen ivós egy éjkszakákat s csak józannal ha mégis ahol mindketten egy kortyot se ittatok.

Ha ittasan belemész meny bele józanul is de tudatosan megfontoltan.Még te is jobban élvezed mert nem tompítana a pia.Csak a élményre gondolj s már nem kell alkohol meg a másikba se.

2018. júl. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csabi0416 ***** válasza:
0%
Szia en segítek elvenni a szüzességedet. Irj
2018. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előbb vesztem el egy uborkától mint egy pasival röpke alkalommal. maradok szűz még inkább.
2018. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Gratulalok bebasztal de az meg nem volt eleg meg meg is baszattad magad...
2018. aug. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!