Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is igaz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, hogy gyorsabban öregedhetek, ha nem èlek rendszeres nemi èletet?

Figyelt kérdés
Lehet butaságot kèrdeztem 40 fele,de ilyet hallottam,de csak ezèrt nem ugranèk bele egy kapcsolatba.Orvosok szerint is az a normális ,ha valakinek mindig van hapsija,ès szexel rendszeresen.Nekem 2 èlettársammal nem sikerűlt ,ès utána volt egy 10 hóbapig tartó összejárós kapcsim.Az utóbbi kettőnèl a fèrfi kezdte a szakítást.Most beláttam bennem is van hiba.Bolondnak èrzem magam.
2018. júl. 24. 18:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Bevallom problèmás típus vagyok.Vannak ill. voltak beilleszkedèsi gondjaim,ès nem jövök ki mindenkivel.Kèt gyermekem van kèt apától.Az egyik autista.
2018. júl. 24. 19:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizonyított, hogy a szex, jó hatással van az egészségre. F
2018. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek írod le az életed?

Hát csak jobb hangulatod lesz, de a bolondságot nem a szexhiány okozza

2018. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki mondjuk nem kívánja a szexet, akkor a sok szex fogja öregíteni nyilván. De ha kívánod, és nem kapod meg, akkor abba őszülsz bele... Szóval nem kell bedőlni a sztereotip baromságoknak. Ha kell neked, csináld. Ha nem, akkor ne.
2018. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra is azt mondják,hogy káros,ha valaki tartósan egyedülálló
2018. szept. 29. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdező nem árul zsákbamacskát!


A jó szex még meg is gyógyít ha van valami bajod!

2018. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az öregít, ha valaki boldogtalan, ha kényszerből csinál meg dolgokat

Az unokanővérem aszexuális. Egyidős velem, de legalább 10 évet letagadhatna, olyan klasszul néz ki. Nem stresszel pasi miatt, nem gyötrik a hormonok. Tehát ez az érv szerintem hülyeség

2018. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!