Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemesebb lenne a 18-19 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb lenne a 18-19 éves lányoknál próbálkozni a rendszeres análszexért?

Figyelt kérdés

Igaz lehet, hogy ők már sokkal bevállalósabbak mint az idősebbek és elfogadják az anált nem úgy mint az idősebbek akik prűdek, és nem merik élvezni ezt a fajta szexet?

Szerintem egy nőnek is nagyon izgató lehet ha egy pasi a feneküket is szeretné megdugni, de azt hiszem az idősebbekbe már beleivódott ez a negatív hozzáállás és azzal nehéz mit kezdeni, a fiatalok viszont még lelkesek nem?:)


Nagyon szeretnék már olyan barátnőt akivel rendszeresen lehet análozni és aki nem előítéletes.. és elismeri hogy nem fáj. :)

Tényleg jobbak lehetnek erre a célra a fiatalabb lányok?



2018. jún. 28. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Te hülyegyerek...

Nem prűdségről van szó. És nem előítéletekről.

Arról van szó, hogy az anál csak a kis kurta pötsödnek jó. Rohadt kevés olyan nő van, aki a masszív fájdalmon kívül érez bármit is, ami élvezetes lenne.

Ha feneket akarsz dugni, homo klubokban ismerkedj.

Normális felnőtt férfi sokkal inkább egy forró, nedves, kívánatos lukba dugja a farkát, mint ürülék közé.

A baj a te készülékedben van, nem a nők kényeskednek

2018. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

téged is seggbe dughat a párod egy kis prosztata masszírozásért? állítólag a férfiak élvezik ezt a fajta dolgot


minden korosztályból van aki bevállalja és van aki nem

de ez hülye hozzáállás, hogy nőknek is milyen izgató...


a hülyeséged inkább lelombozó nekik is :D

2018. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Na pont ezért tettem fel a kérdést..

Elolvastam a kisarkított véleményed, de nincs kedvem veszekedni veled erről.

2018. jún. 28. 14:16
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is írtam oda, hogy prosztata:)
2018. jún. 28. 14:17
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

hát figyelj, ha nem az ő seggük a tét, akkor hamarabb belemennek :D


am meg sok nő viszont nem tud férfiként tekinteni tovább arra akinek ezt csinálta (ezt is megértem) és ezt főleg fiataloktól hallottam eddig, 43 éves házas ismerősöm azt mondta, hogy ő szívesen csinálja a férjének, ha úgy van

2018. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Érdemesebb lenne a 18-19 éves fiúkáknál próbálkozni a rendszeres análszexért.
2018. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nézd

Nagyon kevés lány nő van aki ezt élvezi

Olyan nincs hogy minden lánybak jó

Én fiatalon próbáltam nem jött akkor be

Nem volt kellemes állandó mindjárt beszarok érzés még akkor is ha ki lett takarítva

Meg anál szex közben szó szerint el kezdtem okádni,hányni ahogy tetszik

Túl vizuális tipus vagyok és a szemem elött rebeget mi a helyzet otthátul

Na jó meg a tükör is rásegített hát én ilyen undort nem éreztem mint anno akkor

Azóta eltelt pár év

Új párom van

Családunk van

Most kezdtünk róla beszélni mi lenne ha ki próbálnánk

Kicsit izgatja a fantáziám mert szeretném ha jó lenne

De közben tudom hogy fáj még a sok síkosító ellenére na meg az a székelési inger durva szülés közben nem volt ilyen rossz



24N

2018. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Pont 2 napja beszéltem egy 18 éves lánnyal aki bevállalja a párja kedvéért az anált rendszeresen, de itt sírt hogy nagyon fáj neki és mit csináljon hogy legalább ne élvezzen semmit?


Az eddigi tapasztalatom az hogy a nők kis %-a szereti/élvezi az anális közösülést. Ez részben a férfiak hibája is, mert sok nem elég jó az anális szexhez. Csak tolja neki. Nincs tágítás, sikosítás, kommunikáció, fokozatosság... meg van hogy valakinek a mérete sem megfelelő erre.


A tinilány (18) és köztem annyi a külömbség hogy én meg merem mondani, hogy nekem az anál nem jó. A tinik többsége meg az illózió fenntartása végett nem. És ez a helyzet nagyobb szívás, mert a lány ilyen passzív módon meg fogja utálni a testét, az anált és feleslegesen szenved. De legalább "giga jó nőnek" tarják majd, mert engedte seggbe.

2018. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen, ez is a giga jó nő státusz egy része. Sok férfinek kell a popószex nincs mese, ha tetszik ha nem.


Egyébként a kategória hetero, ezért a fiús választ nem is értem..


Másik amit a hetes ír, az érthető, bár valóban ahogy a nyolcas írja nem a síkosítás a lényeg.. hanem a tágítás, szinte mindenki tudná élvezni az anált ha kellően ki lenne hozzá tágítva.. erre írtam az előítéletet és az elfogadást, illő lenne nyitni az anál felé mert szuper dolog ha jól csinálják.

2018. jún. 28. 15:28
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából nem tudom megérteni ha valaki nem boldog valami póz nélkül.

Nekem nőként is vannak fétiseim de volt, hogy a partnerem azt mondta ez neki nem fér bele. De nem dőlt össze a világ. Nem volt rossz vagy kevesebbet érő a szex. Elfogadtam hogy neki ez nem fekszik és kész.

Én sosem értettem meg az itt sírókat, hogy valaki nem tesz meg valamit és akkor itt a világvége, már nem jó a szex.

2018. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!