Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes próbálkozni a második szexszel ha az első nagyon fájt?

Figyelt kérdés

Kedden veszítettem el a szüzességem. Nagyon szük voltam, a barátom elég jó adottságokkal van megáldva, és nagyon fájt, hiába volt óvatos. Véreztem is.

Még most is érzem hogy fàj egy kicsit. Ilyenkor mennyit érdemes várni a második alkalomra?

Akiknek szintén ilyen tapasztalatuk volt, azoknak a második szex is fájt még nagyon?


Köszönöm előre is a válaszokat!

21L


2017. febr. 24. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Addig ne csináljatok ameddig még érzed az előző nyomait magadon. Ha már begyógyultak a sérülések akkor próbáljátok újra.

Egyébként pettinggel érdemes bemelegíteni, ha nem lazulsz el akkor rossz lesz.

Síkosítót is használjatok ha nem vagy elég nedves.

Védekezzetek óvszerrel mindenképp, főleg ha ennyire sérülsz közben.

Nekem nem fájt az első alkalom se, inkább egy picit kellemetlen volt de jó.

2017. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Az első nekem is nagyon fájt,másnap már egyáltalán nem.
2017. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Igen volt petting csak eléggé rá is görcsöltem a dologra pedig nagyon vártam már :( A síkosítós tanácsod szerintem megfogadom. Köszi :)

#2: Jó neked. Én még mindig érzem sajnos..


A szexet kívánnám újra de nincs értelme addig csinálni akkor míg fáj nekem lent. Ment a zöld nektek!!

2017. febr. 24. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Második már sokkal jobb lesz, de addig valóban ne csináljátok amíg érzed az elsőnek a hatását.


Férfinak is fáj az első, én pl. egész éjszaka vizes törölközővel hűtöttem, és féltem valami bajom lett. :)


Akkori barátnőm is első alkalmas volt, neki is hasonlóan sokáig fájt, de ugyan úgy megvárta még elmúlik.

2017. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!