Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemesebb lenne a 18-19 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb lenne a 18-19 éves lányoknál próbálkozni a rendszeres análszexért?

Figyelt kérdés

Igaz lehet, hogy ők már sokkal bevállalósabbak mint az idősebbek és elfogadják az anált nem úgy mint az idősebbek akik prűdek, és nem merik élvezni ezt a fajta szexet?

Szerintem egy nőnek is nagyon izgató lehet ha egy pasi a feneküket is szeretné megdugni, de azt hiszem az idősebbekbe már beleivódott ez a negatív hozzáállás és azzal nehéz mit kezdeni, a fiatalok viszont még lelkesek nem?:)


Nagyon szeretnék már olyan barátnőt akivel rendszeresen lehet análozni és aki nem előítéletes.. és elismeri hogy nem fáj. :)

Tényleg jobbak lehetnek erre a célra a fiatalabb lányok?



2018. jún. 28. 14:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De most ez nem egy póz.. :)
2018. jún. 28. 15:38
 12/23 anonim ***** válasza:

kérdező, miből gondolod, hogy kb mindenki tudná élvezni az anált, ha kellően ki van tágítva?? :D

ne légy már ilyen egysíkú, kérlek. sok mindenen múlik. sok nőnek taszító a gondolat, hogy oda dugja a pasi a farkát ahonnan székel az ember, és ez teljesen normàlis, nem tetszet mindenkinek ugyan az, és így ők nem is fogják élvezni.

én is próbáltam már, és nem találtam benne élvezetet, semleges/kellemetlen volt. nem fájt, nem azzal volt a gond, hogy nem voltam kitágítva, csupán annyi, hogy azt éreztem végig, mintha nagy wc-re kellene mindjárt mennem. ez volt az össz érzés, nem túl kellemes. nekünk, nőknek noncs prosztatánk, amivel nagyobb eséllyel lenne jó érzés, és hacsak valakinek nem különösen érzékeny jó értelemben ez a terület és pluszba nem izgatja a gondolat, neadjisten taszítja, nem fogja élvezni...


el kellene fogadni, hogy okkal nem élvezi a legtöbb nő, és nem feltétlen annyi az ok, hogy a pasik nem csinálják jól.


nem hinném, hogy a fiatalabb lányok könnyebben belemennek amúgy.

2018. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

7es vagyok

Volt rendesen tágítás ne aggódjál az ökle is be ment

Meg 2 tubus sikosító a fingomat se éreztem h kell

De îgy us g..cire szar volt

24N

2018. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha meg már azon hisztizel h minden nőnek élvezni meg engedni kel az anált meg minden nő tudja élvezni meg így meg úgy

Akkor legyen már lassan az is természetes hogy a pasik Engedik a felcsatis meg dildós huncutságot kivétel nélkűl az Összes pasi

Mert 1000% hogy TI Tuti Élvezni fogjátok hisz egy Prosztatával több van nektek ugye ami Nekünk Nőknek nincs szoval ha nekünk ez nélkűl élveznünk kell

Akkor Ti a prosztatátokkal szinte nem kérdés hogy fogjátok

Drágám

Attól hogy mi vagyunk a Nők

A “passzív” felek akit dugnak

Az nem vonja azt maga után hogy az összes nyílásunkba engedni kell!!!



Meg én azt szoktam mondani

Hogy Csak olyat kér a Barátnődtől Csak olyat tegyél meg vele amit FORDÍTOTT ESETBEN TE IS BEVÁLLALNÁL ÉS ZOK SZÓ NÉLKŰL MEGTENNÉD ÉS MÉG ÉLVEZNÉD IS!!!!!!!!!!!!!

Ha EZT nem tudod akkor Ne is erőltess olyat a csajodra amit tudod hogy NEM akar meg Amúgy se!

Miért nem lehet Tiszteletben tartani a másik szavát

Én se kérnék olyat a pasimtól amit tudom Nem szeretne és még fel is fordul a gyomra tőle!!!!

Az a baj feletek hogy Nem tisztelitek a Nőket

Nem tisztelitek a Női testet

Nem tisztelitek a Női lelket

Csak az van a fejetekben hogy Uralkodni akartok mind 3 tényező felett

És mindenhogy magatokévá tenni!

És addig amíg nem vagytok tisztában hogy a szex nem csak be teszem ki veszem digi dugi ide oda

Hanem sokkal több

Addig soha nem fogjátok tudni ma az az igazi szex mi az igazi szexualitás milyen a lélek a test az elme amikor csúcs ponton van és milyen ártatlan az az ember akivel összefonódtál nem csak a teste lett a tiéd hanem a lelke is a lélegzrtvételetek is szinkronban a szívetek egyszerre dobban

A Szex a Szeretkezés a legcsodálatosabb dolog

De sokan nem tisztelik az Emberi mivoltot csak a buja vágyak kiélésére használják egymást nem törődve annak testével lelkével Ez szomrú...

24N

2018. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
A helyzet az hogy elég fogyatékos felfogásod van. Majd az a lány akit te rendszeresen seggbe raksz, majd évek múlva sírva fog a wc-n ülni mert aranyere van, vagy éppen besz*rik mert nem tudja majd visszatartani . Ne hogy azt hidd hogy az anál hú de egészséges. Az meg hogy egy nő azt élvezi az mocskosul nem attól függ mennyire van kitágítva. Ha ennyire seggbe akarsz rakni valakit akkor tényleg menj és keress egy passzív fiút. Mondom ezt egészségügyi dolgozóként.
2018. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Pont ez az..

Fejben aki már ellene van azt nem lehet újra felépíteni, ezért kell friss húst keresni akik még nem előítéletesek.. és el tudják fogadni, hogy ez bizony jó, nem pedig foggal körömmel vannak ellene.. és a felfogásuk nem az, hogy: "ami anál az csak rossz lehet"

fejben dől el.. tanulni kell:)

2018. jún. 28. 18:01
 17/23 anonim ***** válasza:
6%
Ilyen kérdést kiírni olyan,mintha Újpest mezben mennél a Fradi klubba.Aki szereti az nem fog a napi szinten feltett anál kérdésekre minden nap írogatni,aki meg nem szereti az keresi a lehetőséget,hogy megmagyarázza...
2018. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Fejben dől el

Akkor aranyapám

Élvezd te is ha seggbe raknak

Rendszeresen

2018. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
A helyzet az hogy ha ennyire fejben dőlnek el a dolgok, akkor engednéd hogy forró viaszt csöpögtessen a barátnőd a f****dra mert az őt izgatja. Hisz tudod, az fejben dől el hogy fáj-e. Te id**ta.
2018. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 orton ***** válasza:
3%

Nincs reláció és minden nő élvezheti az anált.

Az első két kommmentelőnek majd én dugom seggbe a barátnőit, ha ők nem képesek rá és szegény lányok ki lesznek éhezve gy igazi férfira;D

2018. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!