Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mell méretének fontosság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mell méretének fontossága hasonló a férfiak pénisz méretéhez?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 23:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Úristen ez a Lucie Wilde nagyon bizarrul néz ki.

Én is ismertem ilyen lányt, bár ő nem nézett ki ennyire extrémen, elvileg G kosaras mellei voltak, mellé alacsony volt és viszonylag vékony. Maximum perverz öreg taták csorgatták rá a nyálukat és sokszor inkább nevetség tárgya volt szegény, nem szexszimbólumként kezelték. Szerintem az ilyen mellek maximum a mellfétiseseknek tetszhetnek, az átlagemberek az arányos testalkatot preferálják.


Biszexuális nőként az alacsony, vékony, kismellű nőket preferálom és a vékony, nem kigyúrt pasikat.

2018. júl. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es! Mit gondolsz arról a kis csajról, akik a 10-es válaszban belinkeltem? Nekem álomnő, kibánási vagyok, neked mennyire jön be.
2018. júl. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ehhh

Lanykoromban 164cm/65 kg voltam emellett H-s mellek (igen akkora nem eliras)

Csak a melleim voltak olyan 6-7kg

Szal van olyan vekony lany nagy mellel...


Amugy nem is tudok hanyas hulyeseget irt

Pont h a huvelyi orgazmust elero nok a kevesebbek az olyan 30% max szoval forditva az aranyokkal.

2018. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 October15 ***** válasza:

Pontosan ugyanolyan: Mindkettőt magasról leszrom és sosem értettem, hogy ezen miért kell fennakadni.


26F

2018. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!