Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mell méretének fontosság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mell méretének fontossága hasonló a férfiak pénisz méretéhez?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, bár mégse teljesen.

A férfiak többet foglalkoznak a pénisz méretükkel mint a nők a mellméretükkel.

Annyi a hasonlóság hogy mindkét nemnek rosszul esik ha valaki leszólja őt a mérete hiányossága miatt...

2018. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
A férfiak jobban ráparáznak erre szerintem (jómagam is). Persze van néhány női kivétel akik rajtunk is túltesznek. :D
2018. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

A mell másodlagos nemi jelleg, a pénisz meg elsődleges.

Mert egy mikropénisz teljesen szaboltálhatja az együttlétet, a kis mell meg nem.

Nagyon kis pénisszel kb lehetetlen, hogy a nő hüvelyileg élvezzen valamit.

2018. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Miért is lenne hasonlóan fontos?

A nő melleit dugod, vagy a muffját?

Gondolkozz el ezen...

2018. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Már vagy 20ezerszer ki lett tárgyalva az oldalon, hogy a kettő nem feleltethető meg egymásnak. A mell passzív másodlagos szexuális töltettel bír, szóval hacsak egy pasi nem beteges mellfétises (ami elég ritka, sőt manapság több pasi preferálja a kisebb melleket), akkor a kis mellnek semmi hátránya nem lesz az együttlétben. A pénisz viszont aktív elsődleges szexuális tényező, ugyanis egy vékony pénisszel elég valószínű, hogy nem lehet kielégíteni a nők túlnyomó többségét, hiszen egyszerűen nincs meg a kellő méret a stimulációhoz. A péniszméretet inkább a vagina belső anatómiájával lehetne párhuzamba vonni, viszont a szexuális gátlásosság alapján ez sem helytálló párhuzam, mert egy tág vaginájú csajnak nem fogják a szemére vetni a pasik, hogy miért olyan tág (márcsak a férfi hiúságból adódóan sem, meg a tág csajok max keresnek egy nagyfarkú pasit, ami szintén visszavezet a péniszmérettel kapcsolatos gátlásosságra), de egy vékony péniszű pasinak meg kell emésztenie, hogy ő az aktív fél a szexben és az ő felelőssége, ha a nőnek nem tud orgazmust okozni. Lehet itt jönni mindenféle intim hüvelytornával, de a konkurencia akkor is a pasikat sújtja és nekik kell a férfias adottságaikat kidomborítani, mert a nők számára bőven van választék minden szép és jóból, legyen szó a péniszméretről, a magasságról, testalkatról vagy akár a fizetésről. Az állatvilágban is a hímek küzdenek meg a nőstényekért. Az emberek esetében sincs ez másképp.
2018. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A mellméret pedig inkább a kigyúrt testalkattal vonható párhuzamba. Ahogyan egy telt cici, úgy egy szálkás, kockás, deltás, izmos "bádi" is kuriózum/szép látvány, a legtöbb nő elismeri (ugyanúgy mint egy átlag pasi a nagy dekoltázst) mégis sokaknak inkább a férfiasan mackós (kis pocakkal) vagy a sportosan szikár/vékony alkat jön be, mint ahogy a pasik többségének is inkább a tenyérbeillő, kisebb, de formás cicik tetszenek.
2018. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"mint ahogy a pasik többségének is inkább a tenyérbeillő, kisebb, de formás cicik tetszenek."


Azért, mert a legtöbb pasi,a nagy mellekhez, valami elhízott, bojlertestű bálnát társit, és úgy gondolkodik, hogy


A. opció: csini tip-top kiscsaj kis mellekkel

B. opció: trampli tehén nagy lógós tőgyekkel


Persze, hogy a nagy többség az A-t fogja választani. Miközben van C opció is:


csini tip-top kiscsaj nagy, gömbölyű, formás mellekkel.

Nah az ilyen lányokból lesznek azok, akikre az előbb még kis melleket kedvelő pasik recskáznak...

2018. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom más nők hogy vannak vele, de nekem az orgazmusomat nem befolyásolja a pénisz méret, mert orgazmusom csak csikló által van, amit kézzel és nyelvvel lehet ingerelni.

Persze a jó szexhez hozzátartozik hogy kitöltse a hüvelyemet a farok, de ez inkább csak azért lényeges hogy én is élvezzem az együttlétet és a pasi is, a végén úgyis máshogy kell befejeznie szegény pasinak, mert nekem is fontos hogy legyen orgazmusom és az máshogy nem megy csak nyalással/csikló simogatással.

2018. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A nők 65% minimum képes a hüvelyi orgazmusra és rendszeresen át is éli, a maradék 35% vagy nem képes rá, vagy csak nagyon nehezen, a megfelelő partnerrel. Ezen a halmazon belüli százalékok nem ismertek...


A kis/vékony pénisz a tág vaginával hozható párhuzamba, a mellekkel nem, de ezt már jól leírták.


Illetve az elég ritka, hogy egy csinos, vékony csajnak nagy és formás melle van, ugyanis a mell méretét nagyban befolyásolja a zsír... De ha vanbilyen (biztos van, csak ritka), én akkoris inkább választom a kicsi-közepes formás, tenyérbe illő cickókat.

2018. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Illetve az elég ritka, hogy egy csinos, vékony csajnak nagy és formás melle van, ugyanis a mell méretét nagyban befolyásolja a zsír... De ha vanbilyen (biztos van, csak ritka), én akkoris inkább választom a kicsi-közepes formás, tenyérbe illő cickókat."


Láttam már elég sok fiatal csinos 40 kg-s lányt C meg D kosaras mellekkel szaladgálni. Olyanokra gondolok mint a képen a középső lány:


[link]


Ez kb a való élet. De ott vannak az extrém példálk mint Lucie Wilde: 168 cm magas, 56 kg, és 75L kosaras természetes mellei vannak.

2018. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!