Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni egy olyan nővel aki ennyire igényli a szexet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon csinos lánnyal tényleg szinte tökéletes a teste gyönyörű szép alak vékony arányos test és viszonylag nagy és feszes mellek, olyan c kosár méretű. Az arca átlagos mondjuk, de a teste az mindent visz, nyilván baromi izgató vele a szex és jó is vele egy ilyen szép testtel szeretkezni Viszonyt szerintem túl sokat akarja a szexet. L

Különböző okok miatt olyan heti három találkozó lehetne és azt mondta hogy ő mind a három találkozásunkkor szeretne velem együtt lenni. Nekem ez sok heti egy szerintem bőven elég lenne ugyanis ne a sexre hegyeződjön a kapcsolat, hanem a lelki dolgokra. Mit tudok tenni ilyen esetben?


2018. júl. 20. 19:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jajj de sajnállak, egy szexi csaj folyton szexelni akar...
2018. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

“össze borultunk a naplementében, tök jó volt csókolózni vele ölelgetni egymást”


Te nyálgép 😳

2018. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Először is kedves válaszolók: Miért ér kevesebbet a szemetekben egy olyan fiú/férfi aki nem akar heti 7x szexelni a párjával? Mitől rosszabb, mint ti? Egyszerűen kevesebb igénye van a testiségre és több az érzelmességre. Olyan orbitális hiba volna ez? Nem hiszem. Miért elítélendő az oldalon az a férfi aki nem szexel minden nap?


Másodszor pedig hogy a kérdésre is válaszoljak: Ha nem egyezik a szexuális étvágyatok akkor hosszú távon nem valószínű a kapcsolatotok tartóssága. Rövid tavon mindenkinek megfelelhet ha kompromisszumot köttök. Ő heti 3x igényli a szexet, te pedig csak 1x akkor lehetne mondjuk heti 2x. Mindenekelőtt beszélj vele erről. Mond el neki őszintén az érzéseidet, aggályaidat. Ha szeret akkor megérti, de attól még tudnod kell hogy ő többre vágyik és ez a vágy akár mérgező is lehet a kapcsolatban.

2018. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 ZoltanAnglia ***** válasza:
53 eves ferfi vagyok, de heti harom alkalommal en meg dugok aamikor van csajom.
2018. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vagy találtok valami kompromisszumos megoldást, ami mindkettőtök számára a legideálisabbnak tekinthető, vagy a továbbiakban csak konfliktushelyzeteket szül az eltérő igényetek. A leginkább célravezető, ha mindketten engedtek egy kicsit, és egymást figyelembe véve próbáltok változtatni, javítani a helyzeteteken. Az őszinte, nyílt kommunikáció sokat segít, hogy jobban megérthessétek egymást.
2018. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!