Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni egy olyan nővel aki ennyire igényli a szexet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon csinos lánnyal tényleg szinte tökéletes a teste gyönyörű szép alak vékony arányos test és viszonylag nagy és feszes mellek, olyan c kosár méretű. Az arca átlagos mondjuk, de a teste az mindent visz, nyilván baromi izgató vele a szex és jó is vele egy ilyen szép testtel szeretkezni Viszonyt szerintem túl sokat akarja a szexet. L

Különböző okok miatt olyan heti három találkozó lehetne és azt mondta hogy ő mind a három találkozásunkkor szeretne velem együtt lenni. Nekem ez sok heti egy szerintem bőven elég lenne ugyanis ne a sexre hegyeződjön a kapcsolat, hanem a lelki dolgokra. Mit tudok tenni ilyen esetben?


2018. júl. 20. 19:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk add meg neki a telefonszámomat.
2018. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Na vajon mit lehet kezdeni? :D
2018. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
10. Sose voltak merevedési gondjaim, ezt nem tudom honnan vetted
2018. júl. 20. 19:25
 14/25 anonim ***** válasza:

"Sose voltak merevedési gondjaim, ezt nem tudom honnan vetted"


Édes Istenem, ilyen nincs... :DDDDD

2018. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13: Nekem vannak, rám férne egy masszázs. A csajszi jól masszíroz? Hálás leszek érte, ígérem. :)
2018. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Itass vele brómos teát.
2018. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyobb szexuális kultúrája van mint neked, esetleg jobban tudja élvezni az együttléteket.


Inkább lendülj te is bele, mert idővel csökken a párok között az intimitás gyakorisága, és akkor az lesz a baj!

2018. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Kamu. Pszichológus vagyok.
2018. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18. Ezen nagyon jót röhögtem pont egy pszichológus fog ideg kamukat írogatni gyk oldalára. A kérdés pedig igaz, kedves pszichológus
2018. júl. 20. 19:55
 20/25 anonim ***** válasza:
88%

Mit tudsz tenni ilyen esetben? Hát pl átadod a terepet egy kevésbé fatökű férfi számára.

“Az arca átlagos”??????

A teste gyönyörű, és milyen legyen az arca? Neked nem való nő, barátocskám. Heti egy szex tudod kinek elég? A Viagrán élő bácsiknak.

Egy igazi farökű lúzer vagy. Menj és játssz inkább legoval, vagy kisautókkal. Hülyegyerek

2018. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!