Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni egy olyan nővel aki ennyire igényli a szexet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon csinos lánnyal tényleg szinte tökéletes a teste gyönyörű szép alak vékony arányos test és viszonylag nagy és feszes mellek, olyan c kosár méretű. Az arca átlagos mondjuk, de a teste az mindent visz, nyilván baromi izgató vele a szex és jó is vele egy ilyen szép testtel szeretkezni Viszonyt szerintem túl sokat akarja a szexet. L

Különböző okok miatt olyan heti három találkozó lehetne és azt mondta hogy ő mind a három találkozásunkkor szeretne velem együtt lenni. Nekem ez sok heti egy szerintem bőven elég lenne ugyanis ne a sexre hegyeződjön a kapcsolat, hanem a lelki dolgokra. Mit tudok tenni ilyen esetben?


2018. júl. 20. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz tenni? Felébredni, kihúzni a kezed a biliből, és lemosni róla a szart.
2018. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

" Nekem ez sok heti egy szerintem bőven elég lenne"

Szerintem pedig nem. Én is igénylem a mindennapos/heti 5x legalább történő együttlétet.

Ez nagy eltérés közöttetek, tehát ideje szakítani. Ebben nem fogtok tudni kompromisszumot kötni.


Attól, hogy megvan az a szex mennyiség, amennyit igényelnek a felek, nem fog csak a szexre hegyeződni a kapcsolat.

2018. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Úgy imádom ezeket az ellentmondásokat. :D egy hosszú mondaton át ajnározod a testét (lelki dolgokról egy szót nem írsz kb), aztán mégis azt írod hogy ne a szexre hegyeződjön a kapcsolat. Kicsit vicces :)


Egyébként pedig kompromisszum, ezesetben akkor a 3-ból legyen 2, és akkor mindketten engedtek.

2018. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
1. Miért? Ezt most nem értem..
2018. júl. 20. 19:03
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért az vicces, hogy leírod ennyire részletesen, hogy mennyire jó teste van, de megdugni már nem tudnád hetente 3x...

Meg ha ennyire a lelke érdekel.... miért nem arról írtál? Miért a c kosárról? :D

2018. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mert a kérdező egy álmodozó 25 éves szűz fiúcska.

2018. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Küldd hozzám. Miért ilyen idiótákhoz csapódnak a jó csajok?
2018. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 próbálokkedveslenni ***** válasza:
83%

#7 - "Miért ilyen idiótákhoz csapódnak a jó csajok?"

Azért nem hozzád csapódnak, mert számodra attól már 'jó csaj' valaki, hogy szeret szexelni. Ez pedig szánalmas.

2018. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nyilván ennél a kérdésnél inkább a testi szexuális dolgokat emelem ki (c kosár) De valóban a lelki dolgokra akarok koncentrálni. Mikor randiztunk eszméletlen jó volt vele beszélgetni, annyit nevettünk hogy az valami eszméletlen, össze borultunk a naplementében, tök jó volt csókolózni vele ölelgetni egymást, nagyon jó volt programokat csinálni vele és attól félek hogy most ez a dolog aláb fog hagyni és inkább a sexre fog terelődni a hangsúly. Nekem nincs olyan nagy étvágyam ez is igaz
2018. júl. 20. 19:08
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
Nincs nagy étvágyad?! Én majdnem 50 éves vagyok, és a napi 2 simán megvan! Ember, mi lesz veled később, ha már most ennyire impotens vagy?!
2018. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!