Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több éves kapcsolatban vagy....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatban vagy. Legfeljebb mennyi idő telik el szex nélkül, hogy szakíts?

Figyelt kérdés
Meddig bírod párkapcsolatban szex nélkül, hogy ne merüljön fel a félrelépés vagy a szakítás gondolata?
2018. júl. 18. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs szex, annak megvan az oka. Vagy stressz, vagy harmadik fél, vagy már nem kívánják egymást. Stressz esetén már a helyzet, meg kell oldani együtt a problémát, a másik mellett állni stb. Ha harmadik fél van a dologban, akkor a kapcsolat már halott, ugyanez ha kihűlt a kapcsolat. Azon múlik tehát, hogy mi miatt nincs szex.
2018. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk 6 hónap telt el és utána sem akartunk szakítani (távkapcsolat volt). Ennyi volt a max eddig szexmentes idő. (és nem kompenzáltunk erotikus képekkel, meg szexchattel)
2018. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megérte? Miért volt olyan sok? Hány évesek vagytok?
2018. júl. 18. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
én olyan három hónapig bírom szex nélkül,nálunk az a baj,hogy a barátnőmnek nagyon stresszes melója van és nem kivánja a szexet...
2018. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor 6000 km választ el akkor nem rohangálsz haza. Kivártuk a félévet mire hazajöttem majd egymáséi lettünk. Nekem megérte kivárni.
2018. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Félév,szét mentünk,más lány miatt
2018. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!