Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti dugtatok már meg csajt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dugtatok már meg csajt a diszkóban? Ha igen, melyik mosdóban? Férfi vagy női?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
személyzetiben, az tiszta volt, még domestos szagú
2018. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Te voltal mar diszko wc-ben? Mert azerintem akkor nem teteleznel fel ilyet :)
2019. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Uh bakker én egyszer Szilveszterkor egy csaj a teraszon, de nagyon offon voltam korlatlan italfogyasztás volt . 😁😃
2019. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt már hasonló esetem, de az még a diszkó elején volt amikor alig voltak. Ja és a csajt előre ismertem és meg is beszéltük, hogy nálunk fogunk egy-két dolgot csinálni. Csak ő is hamarabb érkezett meg és nem győztünk várni. :D
2019. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haver felszedett egy csajt a diszkóban, aki a tánctér szélén le is szopta. Pár arcnak feltűnt, de nem nagyon zavarta őket :D
2019. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

20 éva a balatonnál egy haveri társasággal voltunk discoba. Az egyik csaj barátja elment a következő kör piáért, közben a csaja a mellettem levő srácot simán leszopta a boxban. Engem kért meg hogy figyeljem, hogy jön -e a pasija.

Később engem is leszopott hazafele a kocsiban hátul.

És nem voltunk aberráltak, csak spiccesen, tizenévesen nagyon be tudtak indulni a hormonok:)

Sajnos ilyen buli egy életben egyszer van csak...

2021. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem személyzeti öltöző volt a pincér kolléganővel. A WC számomra is igénytelen hely.
2021. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!