Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mosdóban szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosdóban szexelni?

Figyelt kérdés
Múltkor egy buliban odajött hozzám egy ismerősöm, elkezdett nyomulni félig-meddig józanul, és többször is felajánlotta, hogy az ő szavaival élve "megdugna a WC-ben". Én erre akkor nem nagyon tudtam hogy reagálni, nem vagyunk egyébként túl közeli viszonyban. Elhajtottam valamivel, de így utólag úgy érzem, hogy túl rendes voltam vele ahhoz képest, hogy milyen bunkón viselkedett. Hogy kell egy ilyen helyzetben reagálni?
2017. jún. 6. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Ha házi buli, akkor mi baj a fürdővel, hiszen feltehetőeb tiszta?
2017. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb így ahogy te tetted. Esetleg még egy pofanlottyintessel nyomatékot adni a nemleges valasznak a kezedben lévő itallal megteszi! :D
2017. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhajtottad és kész. Mást nem lehet mondani, annak aki a budiban akar szerelmeskedni.
2017. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
és nem lett volna jobb, ha hátulról jól megdug? :)
2017. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jól reagáltál a dologra, én sem tettem volna másképp. Akár házibuli, akár nem, a mosdók semmiképpen nem higiénikusak, de főleg egy nő számára veszélyesek. Szerintem senkinek nem hiányzik egy-egy nemi szervet megtámadó baktérium vagy gomba. /L
2017. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó: igen + még megalázó is.

Pláne így,hogy "megdugnálak a wc-ben"

Milyen romantikus, igazi Don Juan 😂

2017. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bimm-bumm, a szeme alá!
2017. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!