Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az aki férfi létére csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki férfi létére csak szerelembol tud szexelni van ilyen? Akinek fel sem all masra csak a parjara?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A kérdés második része csak a mesékben létezik, és a nők sem csak a párjukra tudnak felizgulni.

A vonzalom egy elég öntudattól függetlenül működő érzelem.

2017. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fel áll másra is

de mással soha nem csinálnàm (már) csak a párommal ha szingli vagyok akkor nem is kívánom

2017. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat én nem kívánok meg mast csak akibe szerelmes vagyok szóval sztem a nők nagy részénél így van
2017. jún. 2. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy csak a párjára áll fel valakinek, fel áll másra is ugyanúgy, de az nem jelenti azt, hogy szexelni is vele, de az ingernek nem lehet parancsolni, ha olyant lát az ember, ami felizgatja egyből kemény lesz :)
2017. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak érzelmekkel szeretkezek.
2017. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Én leszarom, nem szeretem a féltékeny, idióta, sületlen, hisztis p_csákat. Ha egy csaj ezért megszólna abban pillanatban lapát. De abban a szent k_rva percben. :D
2017. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Egy férfinek naponta átlagosan 10 merevedése van. Nem a kőkemény fajta, akár simán feláll egy kicsit és le is lankad, ez teljesen természetes. Független attól, hogy épp megnéz-e valakit, vagy ahhoz hogy épp szexelni akar-e vagy nem --> a kettő nem jár együtt. Felállhat úgy, hogy nincs kedve szexelni, mert akarhat is szexelni de nem áll fel kőkeményre mert pl. nagyon fáradt. Ilyen a ffi nemi szerv biológiája.


Olyan viszont aki szerelemből szexel, van. Jóbarátom egyéjszakásban vesztette el, de megbánta mert nem igazán élvezte és unta is, mert azon kívül hogy külsőre bejött neki a csaj, semmit nem érzett iránta (nem is ismerték egymást csak aznap találkoztak). Utána évekig nem is szexelt, majd talált egy barátnőt, már pár éve együtt is vannak, vele élvezi nagyon a szexet. Úgy szokott fogalmazni, hogy a "szerelmük beteljesedésének tekinti a szexet". Épp ezért nem is tudná megcsalni, mert nem a saját élvezetére megy, hanem a közös élvezetre.

2017. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!