Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy nem kívánom a páromat az ágyban?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt. ennyi idő után ez természetes egy nőnél hogy már nem kívánja a szexet a párjával? mert ő még mindig nagyon kíván engem és rossz nekem hogy nem tudom viszonozni. lehet valamivel fokozni a vágyat?

(kanos kisgyerekek kíméljenek a privikkel légyszi, nem válaszolok rá, meg se nézem!)



2017. máj. 31. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 23 éves lány vagyok 2 éve és 2 hónapja vagyunk együtt párommal van egy 5 hónapos kislányunk. .. Mai napig nincs ilyen problémánk. Párod kinézetben változott a 2 év alatt? Esetleg szedsz fogamzásgátló tablettát az okozhat libidó csökkenést. 2 év kevés ahhoz hogy már Ne kívánd annyira szerintem
2017. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem valami nagy lepedőakrobata és soha nem elégített ki rendesen? Azt beleuntál a dolgokba vagy nem elég "vad" veled esetleg csak magára figyel és rád nem annyira...bármi lehet a háttérben nem lehet ezt így megmondani.
2017. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, a "mi a bajom a szex-szel" c. kérdéskörnek kábé az irodalma is nagyobb, mint az összes többi tudományágnak. Szóval nem biztos, hogy mi fogjuk JÓL megválaszolni ezt a kérdést.
2017. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van hogy egy szerelem elfarad. Ez nem dontes kerdese hanem ugy alakul lefele ahogy magatol fellobban. Szerintem ebben a cipoben jarsz s ez fuggetlen attol, hogy esszel mit gondolsz a sracrol (aranyos, kedves odaado, figyelmes) ha a kemiai elillan.
2017. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!