Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet oldani a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet oldani a szexet plázában mosdóban, vagy próbafülkében, vagy szórakozóhelyen valahol, stb?

Figyelt kérdés
Szóval nyilvános helyről elvonulva pár percre le lehet zavarni egy gyors menetet ilyesmi helyeken megoldható?
2016. nov. 28. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg.
2016. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem rakják ki a pasit a csaj wc-ből, vagy a csajt a pasi wc-ből? Vagy ez hogy oldható meg?
2016. nov. 28. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
bementek mintha teljesen termeszetes lenne senki nem fog egy szot sem szolni foleg a ferfibe.
2016. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi csináltuk már mindenhol, amiket felsoroltál, plusz még egyszer liftben is, és sehol semmi gond nem volt.
2016. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Férfi wc-ben piszoárok is vannak. Talán ezért is szokták mondani, hogy a nőibe kell menni.
2016. nov. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehén istállóban próbáltátok már?! Az a tuti, ki ne hagyjátok!
2016. nov. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen romantikusak vagytok. A budiba szexelni húgy , ammónia és szar szagba.
2016. nov. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"le lehet zavarni egy gyors menetet" mi ebben az élvezet?

Ha erre vágytok?

2016. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Simán megoldható. Jól lecumiztattam és megdugtam egy srácot anno a pláza wc-ben... Ma már sokszor figyelik a páros bemeneteleket... Ügyesen kell megoldani. 28/F
2016. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7

Elég ótvar helyekre járhatsz... Ahol én fordulok meg, ott kulturált mellékhelység van. Mellesleg autószerelő műhelybn pl már csináltuk, az epic olajszagban, meg se éreztük közben, valahogy másra figyel az ember.


#8

Én meg azt nem értem, mi abban az élvezet, hogy mások két óráig húzzák????? :D

2016. nov. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!