Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lennél szerető? Vagy a lelkiis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél szerető? Vagy a lelkiismeret miatt egyedülállót keresnél?

Figyelt kérdés

Lennél szerető,úgy hogy a másik félnek pasija/csaja van?

Vagy inkább a lelkiismeret furdalás miatt olyan embert keresnél aki egyedülálló?



2018. júl. 11. 07:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%

Lennék. Lelkiismeret nem furdalna.


26F

2018. júl. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Alapból nem kezdek ki olyannal, akinek van nője. 21N
2018. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Lennék. F/46
2018. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nincs gusztusom szeretőnek lenni.Hiába próbál etetni azzal, hogy nincs otthon szex, az esetek majdnem 100%-ban pont, hogy megdugja az asszonyt is ( ha esetleg ritkábban is), max. nem vallja be.Nekem meg nincs késztetésem az asszony után a farkát szopni.Pfujjjj!
2018. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

én mindig az t gondoltam hogy soha nem fogok olyannal kezdeni aki foglalt, engem is megcsaltak már, undorító az egész...

aztán jött egy pasi, aki nős, de nagyon vonzódok hozzá, és sajna ez kölcsönös is.

nem történt semmi végül, de hajszál híjja volt,és igen valahol zavarna, és lelkiismeret furdalásom lenne, de nem tudom ha olyan helyzetbe kerülnénk, hogy lenne lehetőség szexre,,,, hát nem tudom tudnék e nemet mondani.

2018. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Én szerető vagyok és én miért érezném magam ettől kellemetlenül? Házas nőknek igen is szüksége van szeretőre, mert ellaposodik a szexuális életük egy idő után és minden baj van otthon meg a civakodás. Ha az embere olyan fatökű, hogy még erre sem képes, akkor én segítek neki jobbá tenni a helyzetet, hogy legalább élvezzen valamit a nő. Szóval nekem nincs lelkiismeret furdalásom, inkább legyen annak a férjnek az, aki nem tiszteli meg a feleségét / párját azzal, hogy elhalmozza minden földi jóval.
2018. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem lennék. Utálok osztozkodni, egy férfi legyen kizárólag az enyém
2018. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Szerető vagyok és nincs lelkiismeretfurdalásom. A férfinek felesége van.
2018. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
hosszú kapcsolat után, mikor tombolni akarsz, akkor szerintem az ember belemenne egy szeretői dologba, mert inkább rombolni akar mint építeni, addig amíg túl nem teszed magad a kapcsolaton.
2018. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem lennék,mert miért kéne nekem más megunt/használaton kívüli holmija? Ha valakivel dugok,akkor az csak velem csinálja.
2018. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!