Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeptember megnősül, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember megnősül, de egyfolytában engem fűz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem történt semmi,de bevallom őszintén nagyon vonz. De közbe nnem tudom,hogy tükörbe tudnék-e nézni,ha belemennék a dologba.

Mégis bennem van,hogy szólni kéne a menyasszonyának,de közbe nem akarok beleszólni a kapcsolatukba.

Egyik barátnőm szerint ez a pasi mindig is ilyen volt és soha nemis fog megváltozni.

De ez én nem akarok "az a nő" lenni akivel félrelép. Meglátom és már nedves lesz a bugyim. Csak az agyam fog vissza,mert tudom,hogy helytelen.



2018. júl. 2. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha erkölcsös akarsz maradni, akkor építsd le az életedből, és ne szólj bele, úgyse hinnének neked.


Ha nem, akkor meg, amit akarsz. De egy ilyen palitól őszintén szólva nem tudom mit vársz.

2018. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Es kihez megy hozza? Oktoberhez?
2018. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Vagy erkölcsös maradsz és leépíted, vagy arra gondolsz, h egy életed van, és vajon bánnád e hosszú évekig h nem történt semmi.

A menyasszonyának szerintem hiába szólsz.

Tehát igazából ez rajtad múlik. Neked kell eldönteni.....


Ha annyira őrülten vonzódnék valakihez, én lefekmdnék vele. Mint mondtam, nem akarnék azon rágódni 10 év múlva, h vajon milyen lehetett volna.

De ez én vagyok!

2018. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen hapsi nem változik.

Valószínűleg nem te vagy az egyetlen, akit fűz a menyasszonya mellett.

Ha tisztán akarod hagyni a lelkiismereted, akkor ne menj bele

De szinte biztosra mondanám, hogy már többször is megcsalta a kedvesét, és meg is fogja ezután is.

Neki a házasság is csak egy buli.

Nekem is volt kalandom ilyen pasassal.

2018. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne az erkölcs miatt, hanem a lelki vilagod miatt óvd magad ettől a hitvány pasastól ! Hidd el, tapasztalatból mondom !

Az ilyenek csak a szexet akarják, kihasználva a másik felet, és később visszaélve a női érzelmekkel !


De ha úgy véled, érzelmileg nem fog tudni kiváltani belőled semmit, akkor ne hagyd elveszni az esélyt ! Más sem tenne másképp !

2018. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2-es,a telefonom visszajavította. De látom te se tudsz fogalmazni vagy értelmezni...,mert megnősül és nem férjhez megy.


És nem várok semmit a pasitól,csak egy jó szexet.

2018. júl. 2. 17:28
 7/14 anonim ***** válasza:
A hozza megy nemtelen kifejezes, kis buta liba.
2018. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad,aztán köpd be az asszonynak
2018. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es, gondolom te is egy 40-es szűz vagy,aki arra veri,hogy itt sérteget ismeretlenül másokat,mert puncit közelről maximum az újságban lát. ;-)
2018. júl. 11. 09:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben engednék a csábításnak. Ez nem Neked problémás, ha jól értem Te független vagy. Ha Ő hűtlen, az az Ő felelőssége.
2018. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!