Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeptember megnősül, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember megnősül, de egyfolytában engem fűz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem történt semmi,de bevallom őszintén nagyon vonz. De közbe nnem tudom,hogy tükörbe tudnék-e nézni,ha belemennék a dologba.

Mégis bennem van,hogy szólni kéne a menyasszonyának,de közbe nem akarok beleszólni a kapcsolatukba.

Egyik barátnőm szerint ez a pasi mindig is ilyen volt és soha nemis fog megváltozni.

De ez én nem akarok "az a nő" lenni akivel félrelép. Meglátom és már nedves lesz a bugyim. Csak az agyam fog vissza,mert tudom,hogy helytelen.



2018. júl. 2. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szituba vagyok. Ha lehetőségm adódik,élek a lehetősséggel.
2018. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Ha ez lelkiismeretfurdalást okoz neked, akkor ne menj bele.


Főleg, ha ismered is közelebbről a leendő feleséget...

2018. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Engedni fogok,van egy megbeszélt randink. ;-)
2018. júl. 11. 17:03
 14/14 anonim ***** válasza:

Hajrá,de ez csak szex lesz arra gondolj. Legroszabb esetben egy alkalom lesz.

Ne szeress belé,ez a lényeg! Majd mesélj.

2018. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!