Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz valaki jó szerető?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki jó szerető?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie?

2018. júl. 10. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy úgy tud kefélni, hogy sorozatorgazmusom legyen. Magas, izmos, okos, helyes, van a naciban egy szép vastag szerszám, határozott és csak akkor jön amikor hívom.
2018. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Odafigyel a partnerére, és hajlandó (normális, mindkét félnek megfelelő keretek között) bármit megtenni azért, hogy a partnere is élvezze a dolgot. Ha a partner azt kéri, hogy valamit ne csináljon / másképp csináljon, akkor nem megsértődik, hanem igyekszik változtatni, amennyiben az adott változás neki nem rossz / kellemetlen.
2018. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Oda tud figyelni a partnerére, annak minden rezdülésére.

Ezen felül kreatív, szenvedélyes és leküzdi a gátlásait.

2018. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Előző válaszolók: szeretőt kérdeztek, nem szexpartnert. Attól, hogy nem féltékenykedik, nem akar az első lenni, nem zavarja a másik fél partnere, annyit vár el, amit meg is ígértek neki, nem akarja elrontani a kapcsolatát a partnerének.
2018. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a szerető nem csak a testi dolgokkal foglalkozik, de persze azok nagyon fontosak. Köszönöm.
2018. júl. 10. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 Meglehet, hogy a szexre asszociáltunk, de a válaszaink a hétköznapi életre is illenek.

Odafigyel, kreatív, hajlandó változtatni, a partnere kedvére tenni, áldozatot hozni, mindezt normális körülmények közt olyan módon, hogy az egyik félnek se legyen rossz vagy kellemetlen. Még egy párkapcsolatra is illik.


#2

2018. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokáig voltam szerető, és többek között ezért tartott sokáig a férfi állítása szerint: nem akadékoskodtam, nem voltam féltékeny, nem akaszkodtam rá, hagytam neki teret, bevállalósabb voltam mint a csaja, megtudta beszélni velem a problémáit, nem voltak extra elvárásaim (drága dolgok, étterem).

Ezeket ő mondta, nem én gondolom hogy emiatt :)

2018. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

És miért lett vége? Illetve miért mentél bele?

2018. júl. 11. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Tetszett a pasi, leginkább ezért :)

Csak azért lett vége mert elköltöztem az ország másik végére.

2018. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!