Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfit ez nem zavar, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfit ez nem zavar, csak engem? Nők titeket se zavar?

Figyelt kérdés

Olyan csinosak vagyok, olyan szépek, olyan gyönyörűek.. imádom a nőket, tényleg bámulatosak. De ezek a csíkok.. hát :ccc


?:


Itt a nyár, és egyre több a csíkos csaj.. nekem pedig nem megy a szex amikor mindenhol csíkok vannak egy nőn.. idegesít, hogy a napon így barnulnak le, és teljesen eltér a mellek vagy akár a gyönyörű punci körüli bőr színe.. szóval egyszerűen ilyen "zebra" kinézetet ad ez a dolog nekem.

Nem kell azt gondolni, hogy mindig fullos nőben gondolkodom, mert nem zavar ha van +5 kiló, vagy mondjuk ha kócos a haja, esetleg nem most jött körmöstől, fodrásztól.. ilyesmi.

Szóval ha már igényes egy lány az bőven elegendő, nyilván senki sem hibátlan.


Viszont ez a nyári csíkos dolog tényleg teljesen lelankaszt.. volt már úgy, hogy emiatt nem tudtam lefeküdni csajszival.


És beszélgettem erről már nőkkel is, és senki sem érti.. de srácok sem nagyon :D engem viszont tényleg zavarnak ezek a csíkok ?:


2018. júl. 10. 19:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%
De amúgy mégis mi a fszt vársz? Ha lesz egy valaki, aki megérti a hisztidet, szerinted mi fog történni? Azt mondod, "kösz, végre valaki", és a lányok ugyanúgy fognak tovább barnulni.
2018. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Szarkazmus.. kérlek. :)

Nem általánosítok, hiba volna.


Nem vagyok túlérzékeny, csak tükrröt próbálok tartani, éppen olyan hangnemben érkezik a viszontválaszom amilyenben írnak nekem. Szerinted miért a te válaszodra írtam kulturáltan megfogalmazott sorokat? Mert te voltál aki értelmesen, érvelve válaszolt.

Majd most te vagy aki megvédi a gyűlölködőket.. Érdekes.


Az utolsó bekezdésed kissé szabadosra sikerült. Inkább nem reagálnék rá.

2018. júl. 10. 22:32
 23/25 A kérdező kommentje:

21.

Más férfit ez nem zavar, csak engem? Nők titeket se zavar?


választ erre a kérdésre?!?

2018. júl. 10. 22:33
 24/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem mondanám, hogy védem őket, de a te szemedben ez bizonyára annak tűnik... Én szimplán tisztában vagyok azzal, hogy milyen platformon vagyunk, és itt mit kell elvárni. Amint látom, te abszolút nem vagy képben ezt illetően. A világ legnagyobb baromságának tartom azt, ha valaki ilyen oldalon, egy hasonló kaliberű kérdésre más válaszokat vár, és ennek hangot is adok. Ha ettől én is egy gyűlölködő leszek, hát, legyen. Az utolsó bekezdésem meglehet, hogy szabados, de a valóságot tükrözi. A való életben is megkaptad a választ a kérdésedre, amit kiírtál. Más embereket nem zavar, sem nőket, sem férfiakat. De ezek után is késztetést éreztél arra, hogy kiírd egy fórumra a kérdést (ami alapjáraton még érthető is), de az összes közül a GYK-t választottad, és abban a reményben írtad ki ezt a kérdést, hogy majd normális válaszokat fogsz kapni... Igen, azt is kapsz, de a többség nem lesz az. Ezt mindenki tudja, aki csak 10 percet böngészik az oldalon. Sajnálom, de nem tudok mit kezdeni ezzel, csak értetlenül mosolyogni a képernyőre és azt gondolni, "Mi a fenét gondolt/várt ezen az oldalon?"

A kérdésedre még így is több soron választ kaptál, még ha nem is abban a formában, amit te reméltél. Nem. Másokat nem zavar. Látjuk mi, más férfiak is, látják a nők is, de miért agonizáljunk ezen? Ennél nagyobb bajaink is vannak. A kedvedért megkérdeztem a barátnőmet, hogy nőtől is kapj választ:

"Egy kicsit zavar, de nem tudok mit tenni ellene. Stresszelhetek rajta, de attól még a fehér részek fehér maradnak, nudista strandra nem fogok kifeküdni, a bőrömet meg nem fogom készítményekkel roncsolni. Ez van. Innentől felesleges túl sokat foglalkozni vele", mondta ő.


Az pedig, hogy normálisan megfogalmazott válaszra normális hangnemben tudsz reagálni nem tesz különlegessé semmilyen módon, csak saját magadnak teszel egy szívességet és megmutatod, hogy te ilyen is tudsz lenni. Ha ezért kreditet vártál, akkor sajnálom, tőlem ezt nem kapod meg, számomra ez a minimum, ha normális emberről beszélünk.

2018. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor elkészült a statisztika: tényleg csak téged zavar. Más férfit nem... speciel engem sem. Nézd meg a Playboy '80-as, '90-es számait, meg fogsz lepődni.


Egyébként a helyedben ezen nem rugóznék, májustól szeptemberig csitt-csatt szakkör (persze csak akkor, ha a kezed a seggedhez van barnulva), utána meg kifehérednek a csajok.

2018. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!