Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfit ez nem zavar, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfit ez nem zavar, csak engem? Nők titeket se zavar?

Figyelt kérdés

Olyan csinosak vagyok, olyan szépek, olyan gyönyörűek.. imádom a nőket, tényleg bámulatosak. De ezek a csíkok.. hát :ccc


?:


Itt a nyár, és egyre több a csíkos csaj.. nekem pedig nem megy a szex amikor mindenhol csíkok vannak egy nőn.. idegesít, hogy a napon így barnulnak le, és teljesen eltér a mellek vagy akár a gyönyörű punci körüli bőr színe.. szóval egyszerűen ilyen "zebra" kinézetet ad ez a dolog nekem.

Nem kell azt gondolni, hogy mindig fullos nőben gondolkodom, mert nem zavar ha van +5 kiló, vagy mondjuk ha kócos a haja, esetleg nem most jött körmöstől, fodrásztól.. ilyesmi.

Szóval ha már igényes egy lány az bőven elegendő, nyilván senki sem hibátlan.


Viszont ez a nyári csíkos dolog tényleg teljesen lelankaszt.. volt már úgy, hogy emiatt nem tudtam lefeküdni csajszival.


És beszélgettem erről már nőkkel is, és senki sem érti.. de srácok sem nagyon :D engem viszont tényleg zavarnak ezek a csíkok ?:


2018. júl. 10. 19:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Persze ha meztelen napozna és mások csorgatnák a nyálukat, az is zavarna...
2018. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Sajnállak !
2018. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Irigylem a problémáidat....
2018. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1, nem nem zavar, ráadás nem értem miért feltételezel ekkora blődséget.. nonszensz.


Nekem ezek a problémáim. Igen, most mit kell ezen gúnyosodni? Leírtam mi zavar, normális válaszokat várok rá.

2018. júl. 10. 19:44
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ne kúrj nyáron, it's easy. Minket aztán hidegen hagy.
2018. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Fogadjunk szűz vagy még?
2018. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Bámulatosak a nők, imádod őket, senki sem lehet tökéletes, de aztán egy csík miatt nem áll fel.. Nem homo soros vagy te véletlenül?
2018. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ha veszíteni akarsz fogadhatsz..

Nem értem miért ilyenek az itteni válaszolók, most mi ez a gyűlölet?

2018. júl. 10. 20:34
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

Belőlem ezek a fogalmazások váltanak ki, ha nem is gyűlöletet, de ellenszenvet. Tömegével vannak olyan megnyilvánulások itt, hogy az már téboly. Nem igazán mozgok fiatalok között, szóval nagyrészt itt van tapasztalatom róluk. Ez alapján igen csak aggasztó a helyzet.

De a kérdésedre válaszolva, én sem szerettem soha ezt. Egy kicsit taszított, de annyira sohasem, hogy emiatt ne tudjak vonzódni egy lányhoz. Pláne, hogy majdnem mindenkinél így van. Nem sokan monokiniznek. Emellett meg pillanatok alatt megszokja az embert és egyáltalán nem veszi már úgy észre. 31F

2018. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem gyűlölet, hanem jogos hozzáállás. Magyarországon 5 millió nő él. Ennek a háromnegyedével feltehetőleg nem kúrnál. Ebből vannak fogyatékkal élők, akikkel valószínűleg megint csak nem kúrnál. Vannak olyan csúnyák és/vagy igénytelenek, akik szintén kiesnek. Vannak leszbikusok, és párkapcsolatban élők, kövérek. Maradt nagyjából fél millió csaj. Ebből a félmillióból vannak, akik nem szereti a szolit, olyan munkahelye van, ahol akaratlanul ruhában barnulnak le, vagy olyan házban élnek, ahol nem tehetik meg, hogy kiterítik magukkal együtt a puncit. Maradt nagyjából 20 csaj, akinek minden porcikája egyenletesen van lebarnulva. Ez a 20 csaj pedig nem feküdne le veled, mert egy sggfej vagy.
2018. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!