Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfit ez nem zavar, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfit ez nem zavar, csak engem? Nők titeket se zavar?

Figyelt kérdés

Olyan csinosak vagyok, olyan szépek, olyan gyönyörűek.. imádom a nőket, tényleg bámulatosak. De ezek a csíkok.. hát :ccc


?:


Itt a nyár, és egyre több a csíkos csaj.. nekem pedig nem megy a szex amikor mindenhol csíkok vannak egy nőn.. idegesít, hogy a napon így barnulnak le, és teljesen eltér a mellek vagy akár a gyönyörű punci körüli bőr színe.. szóval egyszerűen ilyen "zebra" kinézetet ad ez a dolog nekem.

Nem kell azt gondolni, hogy mindig fullos nőben gondolkodom, mert nem zavar ha van +5 kiló, vagy mondjuk ha kócos a haja, esetleg nem most jött körmöstől, fodrásztól.. ilyesmi.

Szóval ha már igényes egy lány az bőven elegendő, nyilván senki sem hibátlan.


Viszont ez a nyári csíkos dolog tényleg teljesen lelankaszt.. volt már úgy, hogy emiatt nem tudtam lefeküdni csajszival.


És beszélgettem erről már nőkkel is, és senki sem érti.. de srácok sem nagyon :D engem viszont tényleg zavarnak ezek a csíkok ?:


2018. júl. 10. 19:30
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Emellett meg pillanatok alatt megszokja az embert és egyáltalán nem veszi már úgy észre."


Ez rám nem igaz.

2018. júl. 10. 21:04
 12/25 A kérdező kommentje:
11, barnítókrém....
2018. júl. 10. 21:04
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

#12 A normál barnítókrém mocskosul drága tud lenni tudtommal, és nem hiszem, hogy nagy ötlet a nemiszervek környékén matatni velük. A jó minőségű barnítókrémeknek is vannak káros összetevőik, hát a rosszabbaknak? És akkor nem említettük sem az allergiás reakciókat, a kipirosodott, viszkető bőrt, vagy a pattanásokat, amik (habár férfiként akkora tapasztalatom nincs e téren) valószínűleg elég gyakori tünetek lehetnek.


Nem mindenki szeret meztelenül kifeküdni, és nem is adatik meg mindenkinek a lehetőség, hogy megtegye. A csíkok, fehérebb részek innentől természetesek. Ha meztelenül áll/fekszik előtted egy nő, akkor könyörgöm, ne azon kattogj, hogy jaj, a bikini nyomai... Hidd el, a nő is tudna min kattogni, ami neki nem tetszik rajtad, de ha mindenki leragadna ezeknél a részleteknél, nem nagyon menne a szaporodás. Szőrszálhasogatás az egész. Ha azon a lányon csak ennyi "hiba" van, hogy látod a bikini nyomát, akkor ne ezen elégedetlenkedj, hanem örülj a fejednek, hogy ilyen jó nővel hozott össze a sors / szerencse.


Ui. Ez nem gyűlölet, ahogy a többi válasz sem volt az, szimplán elefántot csinálsz a bolhából, holott már a stílusod is szemet szúr, és akkor még nem is láttunk pucéran.

2018. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

De ez gyűlölet, hiszen nem fogadják el a véleményem, ami nem mások megsértésére irányul, amit csináltok az áldozathibáztatás.


Az ízlése nem úgy működik, hogy jajj ne azon kattogj ha ott vagy a nővel szemben.. de azon kattogok, hiszen kisüti a szemem a csík.

2018. júl. 10. 22:01
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak meg általában rövidgatya+póló kombóban barnulnak le. Na, az hogy néz ki?! Lábak és karok barnák, a teste többi része meg hófehér. Ja, és a nyakuk a legbarnább hátul, ahova már nem ér fel a póló. Hát, ilyen az élet. Ettől még tudok szexelni velük. :D N
2018. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy nem fogadjuk el a véleményed, még nem lesznek a válaszok gyűlölködők. Pont ez a gondolkodás az, ami szúrja a szemünket, az enyémet legalább is biztosan. Kevés ember fogja elfogadni a véleményed, mert túldramatizálod a dolgot. Mondtam. Bolhát csinálsz az elefántból, amikor máson is járhatna az eszed. Pasi vagyok, a barátnőmnek is van bikini vonala, vannak rajta világosabb részek, mégis képes vagyok ezen túllépni, és mással foglalkozni az adott pillanatban... Ahogy a férfiak legnagyobb százaléka is.


Ha támogatásra vártál, akkor nem feltétlen fordultál a jó helyre, ugyanis itt véleményeket kapsz, amik nem feltétlenül egyeznek majd meg a tiéddel, és mint láthatod is, mi nem értünk veled egyet. Ha neked ez máris gyűlölet, akkor nem csak a fehér csíkokat reagálod túl.. De ha a válaszok leszavazása jobb kedvre derít, akkor gyere, szavazz, szívesen adok neked pár pillanat erejéig örömöt és téves megerősítést.

2018. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ne izgulj magamon is zavar ha így barnulok..
2018. júl. 10. 22:10
 18/25 anonim ***** válasza:

* Elefántot a bolhából :DDDD

Gratulálok magamnak. :DDD

2018. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Kevés ember fogja elfogadni a véleményed, mert túldramatizálod a dolgot."


Persze, ítélkezni nagyon könnyű. Elolvasva a kérdést, szerinted az ellenkező vélemény fölényes bemutatása, vagy a kioktatás jó válasz?

Nem kell bólogatni, tévedsz. Csupán elfogadni, mint ahogy én is elfogadom a homoszexuális kategóriát, hiába nem értek egyet az ott írottakkal, mégsem megyek oda sem fölényeskedni, sem bántani másokat.


De úgy látom teljesen más nyelvet beszélünk..

2018. júl. 10. 22:14
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

De ember, te írtad ki a kérdést... Kiírtad a kérdést, hogy válaszokat kapj. A gyakori nem arról híres, hogy szépen megfogalmazott, 10/10-es válaszokat kapsz a szarkazmus és provokálás leghalványabb árnyalata nélkül. Ha ennek ellenére te ezt vártad, akkor nagyon el vagy tévedve... Ráadásul ahhoz képest, hogy GYK-n vagyunk, normális válaszokat kaptál, mégis túlreagálod az egészet.

Nem vagy te egy csöppet túlérzékeny?

A véleményünk kifejtése, amely a tiéddel nem egyezik, nem gyűlölködés, és nem ítélkezés... Azt kérdezted, másokat zavar-e. Mondtuk, hogy nem, és túlreagálod. Az, hogy olyannal próbálsz érvelni az álláspontod mellett, hogy te elfogadod a homoszexuális kategóriát és ilyenek, abszolút nonszensz.

Te írtad ki a kérdést erre az oldalra. Egy ilyen kérdést írtál ki, ami a többségnek furcsa, te is mondtad, hogy nem értenek egyet veled az emberek. GYK-ra jöttél. És csodálkozol, hogy ilyen válaszokat kapsz? Vagy ne írj ki kérdést, vagy keress másik platformot, mert itt abszurd kérdésre nem fogsz "normális" választ kapni.

2018. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!