Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem úgy, hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy még sosem elégítettek ki igazán?

Figyelt kérdés

Nincs olyan szexuális élményem, amire azt mondanám, hogy na ez annyira jó volt, hogy beleremegtem.


Tényleg a megfelelő partner kell ahhoz, hogy kiváltsa belőlem azt a bizonyos remegést? 26N


2018. júl. 10. 16:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem is magával az aktussal vagy a menetével van a probléma, hanem a hozzáállással.

Mindig lagymatag volt az egész.

Nem volt még olyan, hogy annyira kívánjanak, hogy majd' megőrültek.

Igen, azt hiszem emiatt érzem így...

2018. júl. 10. 16:44
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál még igazán szerelmes, mert olyankor minden jó, jobb mint bárkivel akivel csak úgy dugsz.
2018. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amikor felkorbácsolódnak az érzelmek, folyton a másik jár az agyadban, ráadásul rá is tesz egy lapáttal mindenféle mocskos kis üzenetet küldözgetve ...és te alig várod már, hogy végre magadhoz öleld, hogy beszívd az illatát, hogy csókold, ahogy csak tudod, hogy megkóstold mindenét ...na az már egy jó kezdet egy igazán jó legyen maga a szex is.
2018. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#10. válaszoló vagyok. Igen, akkor pontosan ez a probléma. Szerinted mi lehet az oka? Te megtettél mindent, hogy kívánatos légy, próbáltál ráhangolódni? Sajnos velem olyan is előfordult, hogy a partnerem túl passzív volt, és így nem volt kedvem sem ahhoz, hogy szenvedélyesen álljak hozzá, azonban ha láttam rajta, hogy hasonlóan kíván, akkor megtettem érte mindent. Te is tettél ezért eleget, és a partnereid voltak csak figyelmetlenek?
2018. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A kerdezonek volt mar sok pasija...es ugy gondolom,hogy meg lesz is :D
2018. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
HA engem kipróbálnál te kérnéd a következő alkalmat. Volt már ilyen csajjal dolgom.
2018. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hiába az orgazmus.. ha fejben nem elégülsz ki. Ehhez viszont te is kellesz!

Először is meg kell találnod mi az amire igazán felizgulsz, mi az ami beindít..

Aztán ehhez kell találni egy partnert..

Végezetül pedig meg kell élni mindazt ami beindított.


Mivel a legnagyobb nemi szerv az agy így nyilván akkor leszünk leginkább kielégülve ha ténylegesen a vágyaink teljesülnek.

Önismeret.. és szexuális öntudat! Ezek nélkül marad a silány fizikai téren történő kielégülés.. ami persze jó-jó, de mégsem az igazi.

27 Ffi

2018. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kielegules nem egyenlo az orgazmussal sem annak szamaval


A kielegules olyan mint mikor jol laksz az etellel tele a hasad eleg volt, az orgazmus az etel.

2018. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!