Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az még nem beteges, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az még nem beteges, ha csak úgy élvezem igazán a szexet, ha a lány térdre kényszerít és teljesen maga alá gyűr engem közben?

Figyelt kérdés

Ez alatt nem a klasszikus domina fogásokra gondolok. Azoktól a hideg ráz ki. Közben egyáltalán nem okoz nekem fájdalmat, csak végig ő irányít, leteper, rám fekszik, kényszerfranciás stílusban az arcomba nyomja a punciját és úgy nyalom ki, lovaglópózban erősen átkarolva szorítja a nyakamat. A térdre kényszerítés alatt pedig azt értem, hogy az elején, mikor az ágy szélén ül, letérdelek elé, becsusszanok a két lába közé és ütközésig nekinyomom az arcomat a puncijának, ő a combjaival alaposan rám szorít, a talpaival is hátul magához nyom, aztán mindkét kezével határozottan fogja a fejemet és végig irányít nyalás közben.

Az egyáltalán nem vonz, hogy én legyek felül, és én irányítsak közben.


2018. júl. 8. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Sőt ha durvábban szeretnéd, pl kötözés, pálcázás stb az se lenne beteges addig, amíg nem csak arra áll fel.

2018. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1-es:


A pálcázás és a kötözés már nem izgat. A pálcázás már nyilván fáj valamennyire, a kötözésben pedig nem élnék meg semmilyen szexuális izgalmat. Ha már némi mozgáskorlátozásról van szó, akkor az csak úgy jöhet szóba, mint ahogyan írtam, hogy meztelenül leteper és úgy fog le engem.

2018. júl. 8. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális.

Mindenkinek vannak vágyai.

2018. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!