Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt ilyen lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyen lány?

Figyelt kérdés
Az a helyzett hogy nagyon csunya vagyok, de szeretnem ha szeretnenek es arra lennek kivancsi hogy egy kis penzert valaki velem toltene egy napot? Nem kene semmien olyan dolgot csinalnia ha nem akar csak na, jo egy lany tarsasagaba lenni.?

2018. júl. 7. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van

Nekem írhatsz

2018. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nocsak! Erre kiváncsi lennék. Átérzem a kérdező helyzetét, és meglepett a válaszoló. Itt valami érdekes, és jó dolgot szimatolok...
2018. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak mint barátok (esetleg ölelés-kézfogás) nem nagy elvárás :)
2018. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Írj.
2018. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Magyarul krvázni akarsz, ugyanis ők nem csak szexet vállalnak pénzért a közhiedelemmel ellentétben.
2018. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pontosan 5-os
2018. júl. 8. 01:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig én ingyen csinálnám
2018. júl. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerinted fizetnék azért hogy találkozzak egy tinilánnyal? Nem, max mozi vagy valami kis ilyesmi (bar ezeket szívesen) de azert hogy egy napot velem toltzon azert nem. Ebbol a kerdesbol sukárzik a szexuális utalás, es akikkel beszelek bele is bennének (bar nem valoszinu csak mondjak) ha meg igen akkor igen :D tok vicces hogy ezek a lanyok csunyának tartják magukat pedig csak onkepzavaros kislanyok akik nemtudjak hovatenni magukat es ribckodassal elik ki magukat! Egy forintot se érnek, es leszarom ha latják ;)
2018. júl. 8. 01:55
 9/14 A kérdező kommentje:

Vagyik akikkel beszeltem, ilyenek voltak.

Felbactk xd

2018. júl. 8. 02:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Rohadt szemet vagy te....
2018. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!