Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit érez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel mostanában nagyon furcsa dolgokat csinálunk.

Tudja h van egy pasim és megbeszéltük h barátok maradunk és ennyi

Na szóval ezzel az emberrel régen beszéltünk és nekem tetszett meg minden de lelépett ezért elfelejtettem viszont most megint feltűnt és egyre furább az egész

Róla azt kell tudni h kb állandóan cserelgeti a nőket és csak kb szexre kellenek neki....

De ez most kicsit fura mert mostanában elkezdett nagyon sokat ölelgetni meg puszilgatni meg minden

Aztán egyik nap megcsokolt és azt mondta h szexelni akar velem mert h elvileg én tokre nem olyan vagyok mint a többi nő....meg stb

Szerintetek most mi van?

Csak szórakozik vagy mi?



2018. júl. 7. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Mi van?

Az hogy egy Szajha vagy

Van párod és egy másikkal ölelkezel pusziszkodsz

Ráadásul nem vágtad állon miután megcsókolt?!

Tudod jól hogy csak szexre kellenek nekik a csajok

Szért mondogat szépeket mert az árbócra akar húzni újabb lyuk legyél azon az övön és el lőjön még egy pattront

Naív buta liba

Már bicsi


24N

2018. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Azért*
2018. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
*bocsi
2018. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy valaki olelget meg megcsokolok es azt tudod rola hogy csak szexre hasznalja a noket egyertelmu hogy beakarja akasztani aztan tovabb all.nemis ertem minek kell ilyen nyomorek kerdeseket kiirni...
2018. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jót érez
2018. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem érez! Ne vedd be a maszlagot! Te is csak egy strigula leszel/lennél nála!
2018. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Tudtam csak azért érdekelt más véleménye

2018. júl. 7. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Keresi az igazit.
2018. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Am én 21 vagyok a pali meg 30
2018. júl. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!