Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem úgy, hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy még sosem elégítettek ki igazán?

Figyelt kérdés

Nincs olyan szexuális élményem, amire azt mondanám, hogy na ez annyira jó volt, hogy beleremegtem.


Tényleg a megfelelő partner kell ahhoz, hogy kiváltsa belőlem azt a bizonyos remegést? 26N


2018. júl. 10. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A privátíróknak válaszolva, nem... nem nagyobb méret kellene...

Hiába van a pasinak nagy farka, ha nem tudja használni.

2018. júl. 10. 16:07
 3/18 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy igazán kielégíteni?Orgazmusod van?Annál jobban nehéz kielégíteni sztem.19/N
2018. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Idősebb tapasztalt pasival próbáltad már?
2018. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A nyalásnál sem érzed?
2018. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Voltam idősebb pasival, élveztem de nem jobban mint a korábbi partnerekkel.



Nyalásnál szokott lenni orgazmusom, de nem fizikai értelemben van vele gond.

2018. júl. 10. 16:14
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálam ez póztól függ. Mikor hason fekszek és a barátom hátulról csinálja, vagy ha a lábam a nyakában van, azt nem nagyon übereli semmi :D ilyenkor mindig jobb mint az összes többi póz. Csak sajna ő ezeket pont nem szereti.

Próbálj minél több pózt míg meg nem találod azt ami nagyon jó.

2018. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
simán lehetséges, hogy még nem raktak meg rendesen vagy bénák voltak, stbstb.
2018. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért rajtad is múlik a dolog. Már, ha tudod, te mit szeretnél szex közben. Ha nagyon nem azt csinálják, azért rá lehet vezetni őket.
2018. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Érzelmi aspektusból valóban nem mindegy, hogy kivel szeretkezel, mivel nem olyan gyakori, hogy az ember olyan partnert talál, akivel tökéletesen egymásra tudnak hangolódni, és annyira szenvedélyes legyen az együttlét. Meg sok férfi nem is igazán törekedik erre, mivel más elképzeléseik vannak az ideális aktusról, ritkább az, akinek kifinomult érzelmi intelligenciája van, és tudja, hogyan érintsen úgy, hogy ezt kiváltsa belőled. Sajnos ez látszik a válaszokon és a privát üzeneteiden is, hogy sokan azt hiszik, hogy egy nő ilyenkor arra gondol, hogy jól meghágják órákon keresztül, és sikítson.

Szóval nem lehetetlen, csak olyan férfit kell találnod, aki tudja mire van szükséged. Nekem is sikerült már ezt azt érzést kiváltanom, azonban azzal a nővel nagyon bensőséges kapcsolatom volt, és ismertem minden rezdülését.

2018. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!