Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy molettebb lány már nem is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molettebb lány már nem is tetszhet senkinek se igazán?

Figyelt kérdés
91kg vagyok sajnos pajzsmirigy betegség miatt plusz még genetika is. Egyszerűen nem tudok rendesen fogyni pedig edzek és egészségesen étkezem. Igaz mióta gyógyszert szedek legalább már nem hízok. Nos emiatt a mai napig eléggé megroskadtt az önbizalmam. Látom más pasiknál h dagadttnak tartanak és jó néhány ember be is szologat. Egyszerűen olyan érzésem van h így senkinek nem kellek majd és még csak tenni se tudok a változás érdekében. Tényleg csak a 60kilós lányokat érdekelhetik a pasik? Egyáltalá miért alázzák meg az embert még jobban? 21/L

2018. júl. 1. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

Te erről nem tehetsz.

Viszont az olyan dagadt nők zabálnak mint a disznók, azok gusztustalanok. Közben meg férfiat akarnak maguk mellé, de alig kellenek vkinek. De a kettőt nem lehet egy lapon említeni...

2018. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Haminden pasinak csak a vékonyabb lányok kellenének akkor már kihalt volna az emberiség!

Nézz körül! Nagyon sok nőiesen telt, molett, sőt igazán kövér nőnek is van párja!

Én magam is a nőies nők híve vagyok. f.

2018. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Az itteni válaszolóktól semmi jót ne várj! Van aki megmagyarázza majd,hogy úgyis te vagy a hibás.

Más pedig csak úgy idejön szidni a teltebb nőket.

Nem biztos,hogy lesz olyan aki érdemben figyelembe veszi a kérdésedet.


Egyébként nekem van az ismerettségemben nem is egy pár,akik közül a lány molett vagy éppen már átugrotta azt a kategóriát. Az egyiknek vékony barátja van,a másiknak macisabb. A lényeg,hogy ne add fel és ne hallgass azokra akik le akarnak húzni. Lehet párod és lesz is ha szeretnél és nem adod fel.

2018. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Leírtam már párszor, leírom most is: duci lányok is lehetnek szexik!

De persze ezt csak látva lehet konkrét esetben elmondani :).

2018. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Ordasfarkas válasza:
84%
Az én feleségem 106! kg, én normál alkatú, jóképűnek mondott pasi vagyok, amikor összejöttünk sem volt sokkal könnyebb az asszony, nekem bejött, a szex is jó vele, mi kell még... ne aggódj
2018. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az összhatást kell nézni, ha 91 kg vagy és 145 cm az brutális, de ha ehhez mondjuk vagy 170 cm és jól tálalod magad, igényes vagy szép az arcod, akkor eltudod magad adni a piacon és lesz érdeklődő ne félj. Nekem is volt olyan, hogy úgy megkívántam egy -egy husis csajt, hogy nem bírtam magammal, mert megfogott benne valami . Egy szép arc például nagyon sokat számít , legalább is nálam. És mint írtam az igényesség és a tálalás nagyon fontos, amivel tudod ellensúlyozni a kis plusz kilóidat.
2018. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is pajzsmirigy beteg vagyok. Már ahhoz is hatalmas erőfeszítés kell hogy ne hízzak nemhogy még fogyjak. Nincs is senkim. De kívánom hogy te találd meg a párodat
2018. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező

Ajánlom figyelmedbe

LifeTilt

Rengeteg Pco,IR Pajmirigy betegnek segít

Barátnőm 98 kilóról fogyott le 56 kilóra 1 év alatt

Nézz utánna

Hasonló súllyal kezdtem

Még az elején vagyok

10 hete csinálom -15 kilónál tartok



Ne a kifogást keresd a betegséged a genetika nem kifogás

Én hormon probléma muatt híztam meg és nem azért mert nagy étvágyu meg genetika

Nállam PCO Ir van és magas a TSH-m


24N

2018. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nincs azzal gond ha molettebb egy lány 91 kg még nem a világ mondjuk egy 120-140 kgshoz képest. Meg van az a mondás hogy csak a kutya játszik a csontal. :)
2018. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szexi egy vidám duci lány. Van rajta mit fogni, meg elképzelem, ahogy leteper.
2018. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!