Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy molettebb lány már nem is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molettebb lány már nem is tetszhet senkinek se igazán?

Figyelt kérdés
91kg vagyok sajnos pajzsmirigy betegség miatt plusz még genetika is. Egyszerűen nem tudok rendesen fogyni pedig edzek és egészségesen étkezem. Igaz mióta gyógyszert szedek legalább már nem hízok. Nos emiatt a mai napig eléggé megroskadtt az önbizalmam. Látom más pasiknál h dagadttnak tartanak és jó néhány ember be is szologat. Egyszerűen olyan érzésem van h így senkinek nem kellek majd és még csak tenni se tudok a változás érdekében. Tényleg csak a 60kilós lányokat érdekelhetik a pasik? Egyáltalá miért alázzák meg az embert még jobban? 21/L

2018. júl. 1. 14:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
175cm vagyok mellette. Sajnos csak a hasamra meg a karomra megy a súly meg az arcomra is. Sose voltam nagyon vékony de sajnos nagyon elkerülnek a férfiak pedig igényes vagyok magamra.
2018. júl. 1. 14:47
 12/19 anonim ***** válasza:

Nálam sajnos kizárt kategória.

De ismerek ferfiakat akik gerjednek az ilyesmire

2018. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is molett vagyok, de hálég arányosan. Nagy cici, fenék, homokóra alkat, és szép az arcom. A párom imád, pedig kb 15 kilóval kevesebb voltam, amikor összejöttünk. Ő nem is akarja, hogy fogyjak, de én akarok.
2018. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 155 cm vagyok és 71 kg! Magasságomhoz képest sok ! Hasban vagyok erős oda megy minden! De tudni kell öltözni! Nem melegítőbe nagy pólóba elrejteni magunk mert a ruha öltöztet ha jól csinálod! Nekem mindíg azt mondják hogy csinosan öltözök jó a megjelenés és így akad mindíg olyan akinek ez bejön!
2018. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
LifTilt
2018. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha amúgy más rendben lenne köztünk, engem nem zavarna ez. Az zavar ha a lány teltebb de valóban bocsánat zabál és még nyüszörög is hogy mitől hízik. És mondjuk téged zavarna ha a pasi alacsonyabb lenne mint te? Hiszen ez is olyan dolog amiről az ember nem tehet még annyit sem lehet rajta változtatni mint a súlyon.
2018. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Keress olyan pasit, aki kedveli a molett lányokat és a nőies formákat :). Én pl. itt vagyok ;).

26/F

2018. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Írj!
2018. júl. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A molett és a nagyon molett nők tetszenek.
2018. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!