Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te hány korábbi szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hány korábbi szexuális partnert tudsz tolerálni a párod múltjából?

Figyelt kérdés

Kinek mi a határ?


Nekem férfinál maximum 5-7.

Nyilván van,aki rugalmasabb,de nekem meg ez szubjektív lelki határ.



Onnan jött a kérdésem,hogy egyik férfi ismerősömnek tudom,hogy 50 felett van a volt partnerei száma és elgondolkodtam,hogy nálam ez pl már nem férne bele.

Ha őrülten pont őt szeretném, akkor lehet,hogy elfogadnám, de erről szó sincs köztünk.Egy jó fej ismerős csak.



34 N


2018. júl. 9. 20:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

Én egész életemben félénk voltam ismerkedés tekintetében, de így is 7 nővel volt szexuális viszonyom.

Szerintem (és ez is csak szubjektív vélemény persze) 30 -35 éves korig 10 partner teljesen elfogadható (talán még átlagosnak is gondolom - még ha a nagyon szélsőséges eseteket nem is számoljuk bele)


40F

2018. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Jéézusom micsoda érzelmileg labilis hisztis nő vagy! :D
2018. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A 10 ennyi idősen abszolút átlagos.
2018. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Vicces vagy :-D

Miert szamolna be egy pasi egy no ismerosenek az alkalmi kalandjairol ? Nem fog mert a nok kiakadnak ezen. Ahogy azt sem mondjak el ha felrementek a parkapcsolat alatt...


Amugy engen spec nem erdekel a parom azon szexualis elete ami elottem volt. Nem tudom mennyi partnere volt, milyen volt veluk sem mas. Szoval tolem lehetet 1-10000000 is akarhany.

2018. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,h az adott pasinak túl sok barátnője,alkalmi kapcsolata volt előttem.. erre konkrétan nem is nagyon szoktam rá kérdezni, Ő meg nem hozza fel!
2018. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15-25 éves kor között évi 1 tehát összesen 10 partner.. Addigra remélhetőleg kiég..

Aztán 25-35 között 3 évenete 1 az 3,3 aztán 35 felett 5 évente 1. 70 felett ne akarjon senki hancurozni már😱 szóval az még 7 partner.


Tehát, élete során összesen 20.3 partnert tolerálok összesen!!


F


Ui.: remélem nem én vagyok a 19. Partnere jelenleg mert akkor gyanús hogy még lesz utánam vagy mellettem még 2 meg egy kicsi.... 😠

2018. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Amit a férfiak mondanak osztani amit a nők mondanak szorozni kell hárommal amikor arról van szó hanyan használták már ;)
2018. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Senkire sem tartozik hogy kinek hány partnere volt/van!

Engem spec. k.rvára nem érdekel hogy az adott hölgyemény előttem hány pasival volt boldog! lehet tíz, és lehet ezer is - tehát végtelen a toleranciám!

Életemben egyetlenegyszer kérdeztem meg egy nőtől hogy hány pasival feküdt össze, ő pedig később a feleségem lett. Ha szűz lett volna, biztos nem vettem volna el!

Ha tíz alatt lett volna, akkor vártam volna még a nősüléssel.

De mivel a 14-ik voltam, így elvettem - és jól tettem - mindent tud az ágyban, és imádom.

Ennek 30 éve.:)

2018. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én személy szerint, nem tudo., hogy hány partnere volt eddig a páromnak. 16 éves korától 21ig párkapcsolata volt. 8 hónapot volt egyedül és jöttem én. Lehet, hogy én csak a második, harmadik vagyok neki, de az is lehet, hogy a tizedik. Passz.

Nem is nagyon érdekel, addig, amíg mellettem nincs más nővel.


Az ellentéte pedig, hogy nekem ő a 16.


22/N

2018. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ez annyira ember függő, főleg 30+ korban. Az örök szingli ismerőseimnél tök normális hogy havonta valaki újat dugnak meg (fiúk és lányok is), mert már felnőtt, dolgozó emberek és náluk a szex csak testi kielégülés, nem annyira misztikus mint egy 20 évesnél.

Ha így nézzük akkor simán lehet 20-30-40 partner és ezt teljesen meg tudom érteni. Másik oldalt meg lehet egy állandóan fix kapcsolatban élő személy akinek volt össz 2-3 partnere, de évekig. Mégis százszor tapasztaltabb és többet dugott.


Egyéniségre is vall, aki gyorsan menekül a fix kapcsolattól és inkább keres újat mert fél.


Ismerni kell a személyt, nem a szám a fontos

2018. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!