Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság mi az átlagos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mi az átlagos?

Figyelt kérdés

Manapság mi az átlagos kor a szüzesség elvesztésére.

Még szűz vagyok és érdekelne,hogy hány éves koromtól lenne esetleg ciki ha még az vagyok


2018. júl. 6. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én 14 évesen vesztettem el, most vagyok 21.

De várhattam volna még 2-3 évet vele.

Azt mondom neked olyan 15-18 éves korban átlagos, és 20 felett már kicsit ciki...

Az én párom 25 évesen vesztette el velem, és meg is látszik rajta meg az is hogy miért...

21/N

2018. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindegy a kor? Én is szűz vagyok még, de ha esetleg még pár évig húzódik, nem fogom sajnálni, ha csak olyanokkal fekhetek le legfeljebb, mint az előző
2018. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Nem nézem le a páromat, csak ő az a tipikus gyámoltalan fajta pasi, aki kb. fél a nőktől, ezért maradt szűz ilyen sokáig. Én szeretek irányítani, de a legtöbb nő a határozott férfiakat szereti, akár fáj az igazság nektek akár nem. Akinek meg lényeges hogy ki mit tart cikinek, az keressen olyan nőt aki dominánsabb mint ő. Nekik (nekünk) pont az a jó ha a pasi visszafogott, én ezt szeretem a páromban.

2018. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az se volt gyenge, hogy azt mondod 20 év felett már kicsit ciki elveszteni. Nekem lett volna már lehetőségem elveszíteni, de azért nem fogok valakivel lefeküni, csak hogy elmondhassam, de közben full nincs meg a lelki összhang, és az érzelmi mélység. Pedig lassan én is 20 leszek... Szerintem az a probléma ebben a kérdésben, hogy nem a lényegi kérdést nézzük, hanem egy másikat, a mikort. Nem azt, hogy kivel, hogy van-e életképes, érzelmileg mély kapcsolat az életedben. Nekem úgy éltek le a szüleim 20 évet egymás mellett, hogy egyáltalán nem illettek össze, apám nem is ismeri máig anyámat kb., inkább mondom azt, hogy veszítsem el 30 évesen, 10+ év alatt biztos találok olyan lányt, főleg, hogy most léptem be igazából a felnőtt korba, ahol talán könnyebb ismerkedni és jobban is nézek ki, mint hogy évekig éljek ilyen kapcsolatokba, meg egyáltalán ilyen kapcsolatokba beleugorjak. Azt se szeretem, hogy a lányoknak mindig kell valami, légy határozott, légy humoros, légy erős, férfias, légy cuki. Vagyok amilyen vagyok, én nem várok el semmi különöset egy lánytól, max azt, hogy legyen önmaga, ne a sztenderd véleményeket, álláspontokat mondja, legyen nyitott, intelligens, emberséges. De azért ezek még se olyanok, sztem ezek épp hogy megszabadítanak valakit a görcsösségtől, míg ha azt várod el valakitől, hogy legyen ilyen-olyan, meg te aszerint választasz pasit, csak sokan erre rágörcsölnek, vagy akit kiválasztasz lehet olyan, de közbe egy pszichopata állat, akkor sokra mész azzal ahogy határozottan megb**sz téged. Erre szokták mondani a sértett fiúk, hogy az összes lány k***va és van benne valami, ha ilyen szemszögből nézzük, de persze ez összetettebb.
2018. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha már belemegyünk a korokba, sztem a 14, amikor te elvesztetted baromi korai. Ha belegondolok abba, hogy kb. 14-15 évesen épp, hogy a legaktívabban formálódott a személyiségem, lényegében nem is az-az ember voltam, mint ma, akkor arra jutok, hogy korai lehet ilyen dolgokba belemenni. Persze, nem lesz tőle az embernek valszeg semmi baja, az egészségügyi részt felfogja, tudja felelősen csinálni. De akkor is érzelmileg teljesen máshogy élem meg a dolgot, ahogy azt se tudtam gyerek korba, kb. 14 éves koromig hova tenni, hogy mit gondoljak egy gyilkosról, a halálbüntetésről, egy holokausztról, hogy most mégis de rohadtak ezek a cigányok, akkor nem jó, hogy meghaltak ők is akkor? Szóval amíg ezekből a kérdésekből is láthatóan ennyire nem tudtam magam elhelyezni a világban, addig nem biztos, hogy érzelmileg-szellemileg elég érett vagyok komoly kapcsolatokra. Mindenki más, de én látványosan azt látom magamon, hogy kb. 16, vagy inkább 17 éves koromtól vagyok az-az ember kb. mint ma, persze mindig változik, fejlődik az ember, de akkor már többé-kevésbé kialakul a személyiségem, megértem. Csak azt mondom, hogy én inkább 16-22 közé tenném azt, amikor szerintem már normális, és jó időben van, sztem ha idő, akkor épp arra kapom fel kicsit a fejem, hogy valaki 12-15 éves koráig, vagy még előbb, hogy tudta kiválasztani a megfelelőt, hogy tudta ezt teljességében megélni stb. Te is 21/nőzöd magad, ugyanezt látom a 19-20 éves oszt. társaimon, mindegyik nőnek képzeli magát, de valójában lányok még, kis csitrik, akik arról beszélgetnek, mik voltak a legdurvább berúgásaik stb. Éretlenek, bár ki tudja, lehet mindig itt maradnak, de sztem nő egy 30 éves, nem a kamaszkorból épp, hogy kilépők.
2018. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam el a fröcsögésedet mert egyértelműen az a bajod hogy te is vénszűz vagy.

A második monológodból annyit elolvastam hogy korai volt a 14, amikor én veszítettem el.

Mint láthatod, írtam is, hogy korainak érzem így utólag. 16-17 évesen kellett volna. Visszacsinálni nem tudom, szerelmes voltam 14 évesen és nagy nyomást tett rám az akkori barátom aki már 4 évvel idősebb volt nálam.

Egy pillanatig se állítottam hogy én jókor veszítettem el.

De nyugodtan pontozz le, itt csak arra képesek az emberek és azt hiszik ettől menők :)

2018. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyen regényekre azért nem számítottam
2018. júl. 6. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen nem az a lényeg mikor. Inkább legyen valaki húsz évesen szűz, mint elvessze csak hogy elmondhassa. Bizony. Mert nincs meg a lelki összhang meg blabla. Inkább az a kérdés, hogy húsz éves korukig hogy nem tudnak egy értelmes emberi kapcsolatot összehozni. Mondjuk nehéz is lenne ha nem találkoznak. Fészen beszélgetnek a szomszéd lakásból. Mindenkinek S8 meg az ajfon ketyeg az agya helyén.
2018. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy manapság nincsen átlagos kor, hogy mikortól lenne ciki. Szerintem hogyha 30 35 éves korodig nem veszted el, az már lehet, hogy gond...
2018. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ha majd eljő a nagy ő, akkor eljön az ideje!
2018. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!