Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi számára is ízléstele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi számára is ízléstelen a neccharisnya? A nők miért viselik? Tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Elvileg nagyon szexi ruhadarab, erotikus.. hát nekem inkább lelombozza a kedélyeim mintsem felizgat :D

2018. júl. 5. 11:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez is jó van benne egy kis bujaság


[link]


Az előzőt is én linkeltem

24N

2018. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Meg ez is bitang jól néz ki



[link]

2018. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#11. Az tényleg jó, valóban van benne bujaság. 🙂
2018. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



Ez a kettő meg simán Vagány


De ízlések és pofonok


24N

2018. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

# 13

Kedvenc!!! Baromira szexi!!! :D

2018. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Világ életemben imádtam. Szinte atribútumává vált a sarkon állókénak, de nekem még sem az jut róla eszembe. Pedig én is a 80-as években születtem és pont, hogy a 90-es években volt divat az utcalányoknál.

Van ismerősöm aki azért nem szereti, mert szerinte úgy néz ki benne egy nő, mint egy kötözött sonka.

Amúgy meg minden ismétlődik, egyszer minden kis változtatással divatba jön újra. Ez nem csak az elmúlt 60 évben van így, hanem az elmúlt 2500 évben.

2018. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Nem vagy egyedül vele, engem is hidegen hagy. Mondjuk egy fokkal jobb, mint a sima harisnya. Én is szeretem a szép ( a számomra szép ) lábakat, combokat, de a harisnyák nem vonzanak. Sokaknak viszont tetszenek. Nem vagyunk egyformák. :)
2018. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sokat hordtam fiatal koromban és nagyon szerettem, főleg a combfix változatát.Nem volt olyan férfi az életemben, akinek nem tetszett.Kifejezetten vonzónak találták.
2018. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én értelek kérdező, számomra is inkább lelombozó.

Inkább tartom cikinek mint szexinek.

Hogy miért? Mert kb. olyan mint a zöld vagy lila öltöny, a '90-es éveket idézi bennem. Meg inkább ribis mint kívánatosan nőies.

De mint látjuk, ízlések és pofonok különbözőek.

Ha vannak olyanok akiknek tetszik, akkor végülis megvan a kereslet a kínálatra :-)

2018. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, egy sima harisnya legyen az akár fekete.. számomra vonzó. Sőt kifejezetten szeretem ha a nők csinosan öltöznek, és mondjuk harisnya van rajtuk, viszont a necc valahogy nekem nem szexi, amiket az egyik válaszoló másolt, azok sem voltak az eseteim. Ízlések és pofonok, köszönöm hogy ennyien válaszoltatok. :)
2018. júl. 5. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!