Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi számára is ízléstele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi számára is ízléstelen a neccharisnya? A nők miért viselik? Tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Elvileg nagyon szexi ruhadarab, erotikus.. hát nekem inkább lelombozza a kedélyeim mintsem felizgat :D

2018. júl. 5. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Én nő vagyok, de szerintem is szexi. Kinek ez, kinek az jön be. Nem vagyunk egyformák.

Miért lomboz le téged?

2018. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha számomra szép testű nőn van.
2018. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Engem felizgat! De igazából mindegy a ruha, mindig az számít, aki viseli! ;)
2018. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én sem igazán tudom megfejteni miért..

Sokat gondolkodtam rajta, alapvetően szeretem a szép női lábakat, de valahogy olyan közönyösnek tűnik.. pedig nincs problémám vele ha egy nő kiteszi amije van, vagy kihívóbban öltözködik, de ez valahogy mégsem tetszik. Kíváncsi voltam más hogy van vele.

Annyit hozzá kell tennem, hogy a nagyobb lyukúra gondolok főleg..

2018. júl. 5. 11:54
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet hogy csak újdonságnak tűnik, nem ehhez szoktál hanem például a hagyományos fekete harisnyához.

Például néhány férfi kollégámmal hozzászoktunk a miniszoknyás lányok látványához, mivel a 80-as években úgy volt divat ahogy ma a rövidnadrág. Ezért nekünk meg a rövidnadrág az új.

2018. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Már 2003ban sem tetszett:) de a gondolatmenet egyébként jó.
2018. júl. 5. 12:01
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem áll tőle.
2018. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Függ attól hogy milyen lány viseli

Kell hozzá egy stílus

Nem ribizliség

Ha egy nőnek megvan hozzá a kisugárzása lehet szexi benne

2018. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is tetszik igazán szexi tud lenni !

f

2018. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Pl szerintem ez szexi

[link]

2018. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!