Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másoknak is irogatnak itt...

Másoknak is irogatnak itt privát üzenetben szexel kapcsolatos ízléstelen dolgokat? Hogyan tudom megcsinálni hogy ne lehessen nekem privát üzenetet írni Ez már a második kérdésem amit kiírok és privátban irogatnak. Kérdéseim nem szexel kapcsolatosak.

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sose írnak szexeset, csak gyalázkodót, főleg a politika rovatból :D.
2018. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az illetöt letiltod, akkor nem tud többször írni.


Ha meg nagyon zavaró, amit ír, akkor a moderátoroknak megeresztesz egy emailt (bemásolva az üzenetet) , ök ki tudják tiltani az oldalról.

2018. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írogatnak is, de volt aki meztelen fotót küldött magáról. Én már nem döbbenek meg semmin, max szó nélkül törlöm az üzenetet.
2018. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kaptam ilyen üzenetet, de azonnal letiltottam. Ott van jobb oldalon, hogy nem fogadok tőle több üzenetet, erre kattints és nem tud többet írni neked. Amúgy a többire sem kell feltétlen reagálnod, még elolvasnod sem muszáj.
2018. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kapok néha, de válasz nélkül törlöm. Akkor tiltom le, ha újra elkezd írogatni.
2018. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ír már nagyon unom, de törlöm.
2018. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy srác küldött egy képet ahol a kókadt izéjét bedugta a saját seggébe, így a fitymája végét előrehúzva begyűrte a lukba.
2018. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úr isten! El sem hiszem! Köszönöm a válaszokat! Csak azt nem tudom hogy ez kinek és mire jó?
2018. jún. 9. 07:34
 9/9 anonim ***** válasza:
A kis tinigyereknek aki erre veri.
2018. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!