Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi jogon ir Nekem barki ilyen...

Mi jogon ir Nekem barki ilyen privat uzenetet? Egy egyszeru spiralos kerdesre?

Figyelt kérdés

A spirál használata gyilkossághoz vezethet. Mert a megtermékenyült petesejt nem tud beágyazódni – CSAKHOGY az már akkor MAGZAT, vagyis ÉLŐ EMBER embriója. Ugyanaz lényegében, mintha abortuszt csináltatnál, csak itt nem az orvos fogója töri össze a magzatot, hanem a spirál miatt elhal (gyakorlatilag éhen hal), mert nem tud beágyazódni az anyaméhbe. Ezt nem csak katolikusként tudom, misztikus látomásból is tudjuk.


Latomsabol???latomas nelkul is sejtem,hogy kb. Egy 12 gyereket nevelo a 13.at varo,duledezo hazban lako,agyilag 0 emberke....


2016. júl. 12. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ostoba.

Ne foglalkozz vele!

2016. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nyomorék, csicska "emberek", nem kell velük foglalkozni. Képzelheted, mennyi sperma lehet neki otthon lefagyasztva, hogy kárba ne menjen egyetlen életke sem. Meg gondolom minden menstruáció után temetést tart a petesejtjének akiből egy emberke lehetett volna. Brühühühü.
2016. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Molyember ***** válasza:
Küldj neki vissza egy cikket, amiben egyenesen az abortusz mellett érvelnek, aztán tiltsd le.
2016. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert hülye szegény, megvezethető, racionális megfontolást nélkülöző, egy vallási vezető által befolyásolt játékbábu.De biztos boldog."Mert boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyeknek országa." Mi meg gondolkodjunk helyettük is ;-)
2016. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy jön össze a katolicizmusa a misztikummal :o Némi zavart érzek az erőben...


tiltsd le, aztán ennyi. Ostoba.

2016. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat este jol felpaprikazott :D :D

A valaszomra kuldott egy uj uzenetet miszerint nem kell vedekezni,csak a termekeny napokon nem kell egyutt lenni :D :D :D :D

Ahhh...mostmar inkabb vicces.

Nagy az isten allatkertje😂😂😂😂

2016. júl. 13. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!