Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak azért mondta hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért mondta hogy nem baj mert nem akart megbántani, vagy ez tényleg nagyon nagyon ciki? Nem is tudom mit tehetnék.

Figyelt kérdés

Tegnap családi összejövetel volt nálunk ahol az egész család jelen volt és a szüleim unszolására meghívtam a barátomat is aki el is jött. Bemutattam mindenkinek, nagyon rendes volt lehet én jobban izgultam mint ő:D


Aztán történt egy iszonyatosan ciki dolog. Vacsora után elment pisilni, és a kisöcsém (4 éves) közben rányitott, és ki is szaladt egyből a mosdóból, aztán el kezdett sírni, mert megilletődött vagy nem tudom miért.. és anya kérdezte tőle mi történt a bolond öcsém meg elkezdte üvölteni, hogy csak pisilnie kellett de bent van a Dávid és akkora kukija van mint egy rúd kolbász..

Mondanom sem kell teljesen elpirultam az egészben, és a nagyon vicces agynéném aki 50 éves meg erre azt mondta, hogy jobb lesz vigyáznod cicám, mert az ekkora szerszámnak híre megy még aztán gyorsan lecsapják a kezedről a fiút, persze ezt már hallotta a barátom is. Ez nagyon ciki ugye? El lehet ezt felejteni, vagy mit tudnék csinálni?


Én olyan szégyenben érzem magam a történtek óta, nem is tudom elmondani, tiszta ideges vagyok ez miatt, hiába kértem tőle bocsánatot, nem tudom mit csinálhatok még, ugye nem fog ilyen miatt szakítani velem?

Már annyi mindenre gondolok..


Ezt egy fiú hogyan reagálja le? Mert kérdeztem őt, és hát ő is kicsit elpirult de mondta, hogy sajnálja hogy így alakult az este de nem érzi ezt cikinek, mondjuk szerintem csak miattam mondta.. Mert sosem akar megbántani szerintem.

Á, totális káosz a családom, úgy szégyellem az egészet!



2018. júl. 1. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező biztos Andersen rokona
2018. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Oldalt van a kagyló.
2018. júl. 1. 20:41
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem k***va jó fej családod van hogy így reagálták le. Ne aggódj tuti poénnak vették. Ne égjen a pofád ez miatt. :) Ritka az olyan szülő/nagyszülő aki ilyen viccesen letudta volna reagálni a dolgokat. :D
2018. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Nagynénéd tud valamit
2018. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Miattad sajnálta, mert ez el rontotta az estéd, mikor alapból izgultál.
2018. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A baratod nem vigasztalgatna, ha szakitani akarna.

Amugy 15-20 eves korom kozott ezt a sztorit en is iszonyuan, elviselhetetlenul cikinek ereztem volna, szoval megertelek. De mar eltelt azota 20 ev, es mar csak rohogok az ilyenen. Mint ahogy a nagynened is. Ezt azert irom, h a nagynened nem volt ciki, csak hat 50 evesen mar nem latja ezt olyan tragikusnak az ember. Ocsed sem volt ciki, gondold el, hogy o megszokta, hogy a futyi az akkora, mint egy nudli, erre lat egy akkorat, mint egy kolbasz, hat meg jo, h megijedt. Ertheto az o reakciojuk is. Meg a tied is. De ha a baratod szeret, emiatt esze agaban sem lesz lelepni. Ne ragodj ezen. Amugy sem a te hibad volt (bar szerintem senki nem volt hibas ebben a tortenetben). Nincs miert szegyenkezned.

2018. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 1. 22:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Mekkora amugy neki? 😅
2018. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!