Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak azért mondta hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért mondta hogy nem baj mert nem akart megbántani, vagy ez tényleg nagyon nagyon ciki? Nem is tudom mit tehetnék.

Figyelt kérdés

Tegnap családi összejövetel volt nálunk ahol az egész család jelen volt és a szüleim unszolására meghívtam a barátomat is aki el is jött. Bemutattam mindenkinek, nagyon rendes volt lehet én jobban izgultam mint ő:D


Aztán történt egy iszonyatosan ciki dolog. Vacsora után elment pisilni, és a kisöcsém (4 éves) közben rányitott, és ki is szaladt egyből a mosdóból, aztán el kezdett sírni, mert megilletődött vagy nem tudom miért.. és anya kérdezte tőle mi történt a bolond öcsém meg elkezdte üvölteni, hogy csak pisilnie kellett de bent van a Dávid és akkora kukija van mint egy rúd kolbász..

Mondanom sem kell teljesen elpirultam az egészben, és a nagyon vicces agynéném aki 50 éves meg erre azt mondta, hogy jobb lesz vigyáznod cicám, mert az ekkora szerszámnak híre megy még aztán gyorsan lecsapják a kezedről a fiút, persze ezt már hallotta a barátom is. Ez nagyon ciki ugye? El lehet ezt felejteni, vagy mit tudnék csinálni?


Én olyan szégyenben érzem magam a történtek óta, nem is tudom elmondani, tiszta ideges vagyok ez miatt, hiába kértem tőle bocsánatot, nem tudom mit csinálhatok még, ugye nem fog ilyen miatt szakítani velem?

Már annyi mindenre gondolok..


Ezt egy fiú hogyan reagálja le? Mert kérdeztem őt, és hát ő is kicsit elpirult de mondta, hogy sajnálja hogy így alakult az este de nem érzi ezt cikinek, mondjuk szerintem csak miattam mondta.. Mert sosem akar megbántani szerintem.

Á, totális káosz a családom, úgy szégyellem az egészet!



2018. júl. 1. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

"ez miatt" mi?

Mesélj még Andersen...

2018. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ne hülyéskedj, emiatt szakítani??
2018. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kössél belém, jó?
2018. júl. 1. 20:07
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztem tök poén :D


Mi is a bajod vele? :D

2018. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Két öcsém van, az egyik 15, a másik 4 éves.

A nagyobbik öcsém fürdött, a kicsi meg rányitott. Ő is ordibálva szaladt ki hogy a Tominak hatalmas a kukija :D :D

Mi csak nevettünk rajta és kész.

2018. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem ez olyan intim, nektek nem? Szerintem senki sem szereti ha az intim dolgairól beszélnek.
2018. júl. 1. 20:12
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Intim, intim, de...

CSALÁDBAN MARAD!


XD

2018. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Intim, meg ciki, igen. De nem egy nagy horderejű dolog. Oké, kínos, mosolyogtok egyet rajta, hogy ilyen is történt, de tovább kell lépni. Nem történt semmi tragikus.
2018. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg kissé ciki, nagynénéd meg egy poénnal akarta elütni a dolgot. De emiatt ne aggódj, eltelik egy kis idő ti is csak nevetni fogtok rajta.
2018. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a család többi tagja már túl van rajta,csak te pörögsz még mindig a semmin..


Amúgy,nektek a wc az úgy van,hogy amikor bemész akkor pont szembe van veled az,aki állva pisil?

2018. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!