Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbocsátható ha leánybúcsúban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható ha leánybúcsúban, illuminált állapotban történt egy kis "botlás"?

Figyelt kérdés
Elmondjam vagy inkább ne?

2018. jún. 27. 15:20
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
77%
Azért templomi esküvő ne legyen!
2018. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Mert?


(Amúgy az lesz, akkor is ha neked valamiért fáj...)

2018. jún. 28. 19:38
 43/51 anonim ***** válasza:
78%

Jó, módosítok. Akkor ne legyen katolikus.

Nem azért, mert nekem fáj, nekem közönbös ez. Azért ne legyen katolikus, mert egy szentséget veszel fel, ami úgy érvényes, ha gyónsz előtte. Ott ezt is el kell mondanod, a penitencia pedig vélheten az lesz, hogy mondd el a pasidnak.

Vagyis, ha templomis esküvő lesz, és katolikus, és Te nem gyónsz/nem teljesíted a penitenciát, úgy érvénytelen lesz az esküvő egyházjogilag.

2018. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
76%

mivel még mindig írogatsz ide és látszólagosan élvezed, hogy oltogatnak, így csak az az opció maradt, hogy egy Troll srác vagy aki unatkozik és erre izgul be.

Ha tényleg az lennél akinek mondod magad, már törölted volna a kérdést, hogy megszabadulj bizonyítékoktól.

2018. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
78%

Csinálj, amit csak akarsz. Ha megbánod, ha nem, nem a mi hibánk.

Úgysem a mi őszinte véleményünk kell, hogy eldöntsd. Ha fáj, amit eddig írtak, akkor minek tetted ki a kérdést? Itt senki sem hazudozik majd neked. Mi legalább őszinték vagyunk veled, szivi. 😉

2018. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
82%

teljesen mindegy hogy itt ki mit mondd

a kérdezőnek úgyis csak azok a válaszok tetszenek, amik dícsérik azért amit tett

a válaszoktól is a hazugságot várja

2018. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem megbocsátható, de én személy szerint nem akarnám tudni. Rendezd le a saját lelkiismereteddel. Ha elmondod az csak mérgezi a kapcsolatotokat. Felesleges.
2018. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
73%
"Csak egy kis orál" "csak 3-4en tudják" És te ezt jobban tudod, mert a barátnőid "istenbizonynemmondjuel" fogadták. Lehet hogy nem most, majd később. Addig hordozd magadban a titkodat! Piás voltál, azért tetted? Leteszed a főesküt, hogy istenbizony nem piálok többet be? és ha mégis bepiálsz? akkor is lepippantod majd az első utadba eső srácot a partin? Hááát, nem tudom! Ja van a társaságunkban egy válóperes ügyvéd, ha gondolod majd irj privit!
2018. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
81%
Mi történt azóta?
2018. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
63%

hm. Régi kérdés, de elgondolkodtam a kérdezőn, hogy hogy csókolja a vőlegényét, férjét azzal a szájjal, amiben nemrég egy idegen hapsi farka volt.

A másik, hogy együtt vannak még?

2020. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!