Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális ha idővel máshogy...

Normális ha idővel máshogy viselem az illuminált állapotot? Nyugisabban kezelem?

Figyelt kérdés
emlékszem szinte tizenhéttől huszonéves korom elejéig tök sok hülyeséget megcsináltam. nagy berúgások, részeg pizzarendelések, randalírozás a városban piásan. láthatták hogy nem vagyok józan. mégis mentem és nem érdekelt. lassan egy évtizede hogy először ittam alkoholt, nemsokára 27 leszek. nem tudnám már elképzelni hogy a pulcsim ujjában vigyek ki pezsgősüvegeket és dobjam el az utcán akárhol, hogy így térjek be bármilyen nyilvános vendéglátóhelyre. pedig semmi sem változott, akkor is felnőtt voltam, most is, mégis visszagondolva olyanokat csinálnék amikre ma simán nemet bólintanék ilyen helyzetben
2017. okt. 5. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is az alkohol első pár alkalmi fogyasztása után mindenki merészebb,bulizósabb,ki akarja élni magát. Másodszor, a felnőttség nem korban mérhető. Némely téren lehet már akkor is felnőttesen gondolkodtál,de az ember folyamatosan változik,mind kinézetben,mind gondolkodásban.
2017. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!