Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbocsátható ha leánybúcsúban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható ha leánybúcsúban, illuminált állapotban történt egy kis "botlás"?

Figyelt kérdés
Elmondjam vagy inkább ne?

2018. jún. 27. 15:20
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
84%
Biztos lehetsz benne hogy elmondják.
2018. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Nem fogják. Jobban tudom mint te.
2018. jún. 27. 15:31
 13/51 anonim ***** válasza:
73%
" De bármennyire is szeretném, ez nem változtat a lényegen. Hogy én is tudom te is tudod ők is tudják, Amit ketten tudnak nem titok ... " a végét csak azért írtam ide mert nem tartom helytállónak :) de amit ketten tudnak nem titok, hát még ha 3-4 en :D
2018. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
89%

Én pont ezért nem értem az esküvőket... Nincs szexuális kizárólagosság. Erre esküt teszel egy ceremónia keretein belül, hogy de, neked van? Erre előbb utóbb mégiscsak megbomlik az az eskü. Itt még az előtt, hogy megesküdtek volna a felek bármire is.

Szerintem az lenne a minimum, hogy elmondod a párodnak, hogy volt egy ilyen is.

2018. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
23%

ha még nem esküdtek meg, akkor nincs olyan eskü ami megbomlana... jézusom, mit kell fárasztani egymást


nem szép dolog, de ha később nem csalod meg, akkor szerintem ez teljesen belefér

2018. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Most meddig akarsz ezen lovagolni? Ez a hepped vagy mi van?Nem értessz a szóból?


1.Barátnők vagyunk ezer éve, 2. Ők is ugyanúgy "huncutkodtak" a chippandale fiúval, mindnek pasija,férje van. Egy másik ismerősünkről is tudtuk hogy csalja a férjét,azt mégse mondtuk el senkinek,minek mondtuk volna.


Na, most elrontottam az élvezkedésed?

2018. jún. 27. 15:37
 17/51 anonim ***** válasza:
38%

Ha te elnéznéd a pasidnak, ő meg elnézné neked, akkor belefér.

Én nem vennélek el így, de úgy nem engedtem nőt a legénybúcsúmra, hogy végigke.éltem az egyetemet.

2018. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
31%

Józanul is megtetted volna?

Ha igen és egyébként hűséget hazudsz akkor számolj be róla a csajnak, szerintem megérdemli hogy őszinte legyél. Ha valóban a pia miatt volt akkor meg soha többet ne igyál női társaságban.

2018. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
89%

Számomra semmiképp nem megbocsátható. Elmentek bulizni, jól érzitek magatokat ez teljesen oké, de nem két perc alatt kerül a fsz a szádba...szóval nem jutott eszedbe ez idő alatt, hogy ezt talán nem kéne? Az hogy fogdossátok a táncost, meg flörtöltök vele az simán belefér, de azért a fszát ne kapd már a szádba azért mert ez az "utolsó szabad estéd".

És a pia soha nem kifogás, max azt mutatja hogy egy ösztönlény vagy.

2018. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
80%
18as vagyok.. Bocsi közben leesett, hogy te vagy a csaj. Igazából a lényegen nem változtat. a csaj szót helyettesítsd be pasival a hozzászólásomban és ugyanaz a válaszom :D
2018. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!