Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak egy alkalomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak egy alkalomra kellettem neki?

Figyelt kérdés

Le szeretném szögezni, hogy tudtam, hogy nem akar majd komoly kapcsolatot, azért még sok a 7 év korkülönbség, más életszakaszban vagyunk (én 18, ő 25) Viszont lefeküdtem vele (már ismertem egy ideje, egy helyen dolgoztunk nyáron, aztán szeptemberben bejelölt facebookon, de nem írt, szóval nem tartottuk a kapcsolatot, aztán év elején összefutottunk, aztán beszélgettünk fb-on, és hát mindketten akartuk, szóval megtörtént). Csak azt nem értem, miért volt neki elég egy alkalom, amikor kb bármikor megkaphatott volna még? Tudom, hogy élvezte, szóval kizárnám, hogy azért, mert rossz vagyok az ágyban. Tudom, vannak fiúk, akik csak meg akarják kapni a lányt, aztán lelépnek, na ezt nem értem, nem lenne jobb nekik, ha nem egyalkalmas lenne a dolog?

Köszi a válaszokat.


2018. jún. 26. 13:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
158-160cm
2018. jún. 26. 13:45
 12/19 October15 ***** válasza:
86%

Ahhoz képest, hogy mekkora probléma a magassága -szerinted- azért csak levarrt.

Ha tippelnem kellene megszólaltál. :D Legközelebb a "személyiségedet" próbáld meg megtartani magadnak és nem lesz probléma. :)


26F

2018. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez meglepett, kérdező, bár nem értettem tökéletesen. Ha tudja a lány, hogy lesz szex, akkor nem zavarja, ha a fiú alacsony? Jól értem? Mert én alacsony vagyok, és ennek megörültem!
2018. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%

11:


Az inkabb gyerekméret.


Nem lehet h még növésben van?


Hat ilyen magassággal tenyleg érthetetlen mit képzel magáról.

2018. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#12 mivel én is ekkor vagyok, nálam nem volt hátrány. Sokak szerint gond a magasság, mivel alacsony vagyok nem éltem át ilyet, ő volt a legalacsonyabb akivel eddig volt bármi, a legmagasabb 193cm volt. De sok mindenkitől hallottam már, hogy panaszkodik, hogy nem tud magassarkút felvenni, mert akkor akkora, mint a párja. Ja és a személyiségemmel nem hiszem, hogy probléma lenne, csak tényeket közlök, de persze jó, ha a többségnek nem számít a magasság, de amiket látok/hallok azok szerint igenis számít.

#13 szerintem nem számít, aztán ki tudja.

#14 nem, nincs már növésben :D


Egyébként ha nem számít, ki milyen magas, akkor mitől van az, hogy sokat b*szogatják/ták (bocsánat a kifejezésért, de tudom milyen idegesítő, engem lányként is sokat piszkálnak ezzel) mindigis amiatt, hogy alacsony? És ezt nem csak ő mondta, munkatársai is.

2018. jún. 26. 14:00
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Lehet sok oka, csak pár példa:

- úgy döntött, hogy ha nincs komoly szándéka egy csajjal, akkor nem keresi (ha a csaj keresi, akkor szétválás után nem tehet szemrehányást, hogy hülyítették, mondhatja,hogy a csaj akaszkodott rá)

- pár napra rá összejött jobban egy csajjal (akivel akár korábban is lehetett már bármi, mint veled)

2018. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 köszönöm a válaszod!
2018. jún. 26. 14:35
 18/19 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, miért nem keres, de ahogyan olvasom a kommentjeidet, szimpatikus a gondolkodásod, én biztosan kerestelek volna még, sokszor.

Tudd, hogy szerintem az a fiú többet veszített.

2018. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 köszönöm a válaszod
2018. jún. 26. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!