Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak egy alkalomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak egy alkalomra kellettem neki?

Figyelt kérdés

Le szeretném szögezni, hogy tudtam, hogy nem akar majd komoly kapcsolatot, azért még sok a 7 év korkülönbség, más életszakaszban vagyunk (én 18, ő 25) Viszont lefeküdtem vele (már ismertem egy ideje, egy helyen dolgoztunk nyáron, aztán szeptemberben bejelölt facebookon, de nem írt, szóval nem tartottuk a kapcsolatot, aztán év elején összefutottunk, aztán beszélgettünk fb-on, és hát mindketten akartuk, szóval megtörtént). Csak azt nem értem, miért volt neki elég egy alkalom, amikor kb bármikor megkaphatott volna még? Tudom, hogy élvezte, szóval kizárnám, hogy azért, mert rossz vagyok az ágyban. Tudom, vannak fiúk, akik csak meg akarják kapni a lányt, aztán lelépnek, na ezt nem értem, nem lenne jobb nekik, ha nem egyalkalmas lenne a dolog?

Köszi a válaszokat.


2018. jún. 26. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Vannak akik szeretik a több alkalmast mert jobban összelehet szokni és kevesebb macera, van aki viszont inkább 1 alkalmazik mondván úgy tuti nem szeret bele a csaj előbb-utóbb. Ahány ember annyi féle. Én ha találnék egy 18 évest biztos csak nem 1x gyűrném vele a lepedőt, de ahány ember... :) 28/F
2018. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindenki van oda azért, hogy ugyanazt a személyt dugja hónapokig, évekig.

Te adtad magad, ő kihasználta az alkalmat és ennyi.

Én nagyjából ugyanígy “használom” a pasikat, csak egy kicsit idősebb vagyok.

2018. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

"Tudom, vannak fiúk, akik csak meg akarják kapni a lányt, aztán lelépnek, na ezt nem értem, nem lenne jobb nekik, ha nem egyalkalmas lenne a dolog?"


De ő ezt nem szeretné,neki pont az a lényeg,hogy minél több könnyűvérű nőt megkaphasson,hogy minél gyakrabban strigulázhasson,meg hogy kibeszélhessen "menőzésből" egy sör mellett a haverjainak.

2018. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem: nem hiszem, hogy sok nő közül válogathatna, mert nagyon alacsony.
2018. jún. 26. 13:12
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Valszeg nem szeretne komolyabb kapcsolatot és így védi magát. Beszéld meg vele, hogy nem akarsz többet, de egy repeta még jól jönne :)
2018. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon kislány vagy még.

Nem válogathat sok nő közül, mert nagyon alacsony?

Szerinted mi köze a szexuális teljesítménynek a magassághoz?

2018. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

"nem hiszem, hogy sok nő közül válogathatna, mert nagyon alacsony."


Előtted is felajánlkoztak már neki,meg utánad is felfognak,ne aggódj.

2018. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon gyerek vagyok még, amiért szerintem a legtöbb nőnek nem kell nála alacsonyabb férfi. Azért hoztam ezt összefüggésbe, mert lássuk be: a legtöbb ember nem közli előre a másikkal, hogy mit szeretne tőle, szóval ha mondjuk egy nő ismerkedne vele, és ő nem közli, hogy csak egyszer meg akarja fektetni, akkor igenis benne van (elég erősen) a pakliban, hogy a magassága kizáró ok.
2018. jún. 26. 13:31
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Jajnemár!

Tökmindegy, hogy szexről van szó, vagy érzelmekről, a magasság nem első számú szempont.

Ha két ember szereti egymást, teljesen mindegy ki milyen magas.

Csak felszínes, műpitsák játszák az eszüket emiatt.

2018. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Hány centi magas?
2018. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!